Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyult már meg valaki...

Gyógyult már meg valaki pszichiátriai-mentális betegségből?

Figyelt kérdés

Úgy értem teljesen, és jelenleg már nem gyógyszeren él.

Kérlek írjátok le részletesebben is, miből, és hogyan, ha nem gond! Köszönöm!


2011. jún. 10. 17:31
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Annál rosszabat nem is tehetünk, mint hogy magunkról rossz véleményt alkotunk. Miért hiszed magad ilyen rossznak? Az egész írásodban egy jó tulajdonságot nem soroltál fel, viszont rengeteg rosszat. Kezdd azzal az öngyógyítást, hogy végre meglátod magadban a jót is! Értelmes, és számomra kedves embernek tűnsz. Minden máson meg lehet változtatni.:)

Én ajánlanám neked, hogy próbálj meg eljutni egy kineziológushoz. Nem olcsó dolog, és kell hogy higyj benne, de szerintem segíthet. Ő nem ad gyógyszert, azzal gyógyít, hogy felfedi mi a szorongásaidnak az oka.

2011. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
"de nem tudok mit csinálni magammal." De igen tudsz! A nem szót húzd ki a szótáradból :)
2011. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Kössz a tippeket.

:)

Jöhet még a pozitív tapasztalat!

2011. jún. 19. 20:59
 24/33 anonim ***** válasza:
37%

Szia!

Én leírtam neked, hogy hogyan gyógyultam meg szakorvos, és gyógyszer által. Erre kötekedőnek neveztél. Tudod mikor írok neked megint? Gyógyulj meg önerőből Te is.

2011. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Ment a válasz az e-mailedre :)
2011. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

mániás depresszióm van... doki aztmondta gyógyszer nélkül hangulatváltozáskor bármikor rámjöhet h kicsinálom magam... kb 3-4hónapja nicns gyógyszerem mert anyám nem váltja ki... eléggé rosszak ezek a váltások és ha mostohatesóm nemlenne (mióta ismerem legjobb barátnőm már lassan 9éve) valószinüleg már pár évvel ezelőtt meghaltam volna.. nem szorulok gyógyszerre viszont egyedül lenni elég veszélyes nekem mái napig is ezért inkább gyakran vagyok társaságba és próbálom kerülni anyámat így úgy ahogy bírom gyógyszer nélkül.. régebben öngyilkossági kisérletem is volt, akkor vizsgáltak ki komolyan de mostmár rájöttem h hogy tudok javitani hangulatomon gyíyógyszer nélkül is viszont igy sokkal nehezebb

17/L

2011. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
jah és jártam piszihológushoz is a pszihiáter mellett de 1idő után nem foglalkoztam vele mert folyton rajzoltatott és nem mondott semmit mert hiába monták h mibajom az kiakarta következtetni h mibajom... sokkal többre megyek a barátokkal mint a pszihológussal... a pszihiáter által felirt gyógyszer meg jó volt segitett egyensulyban tartani a hangulatomat de tényh a barátok itt is jobbak, egészségesebb is velük lenni mint gyógyszeren élni, igaz igy jobban odakell figyelnem hangulatomra is meg h nenagyon keseredjek el 1ik pillanatrol a másikra de próbálkozok :) több mint félévig szedtem gyógyszert és tartós változást nem ért el, most próbálkozok magamtol ha nemjön össze akk meg igyjártam
2011. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Amúgy mivel foglalatoskodsz?

2011. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
mire érted h mivel foglalkozok?
2011. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

A foglalkozáson azt értem, hogy az alváson, meg az evésen kívül, mi a napi fő elfoglaltságod?

Pl. uránbányászat, hajószakácskodás, TSZ tag, tanuló, ovoda, vagy egész nap csak fekszem.

2011. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!