Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyult már meg valaki...

Gyógyult már meg valaki pszichiátriai-mentális betegségből?

Figyelt kérdés

Úgy értem teljesen, és jelenleg már nem gyógyszeren él.

Kérlek írjátok le részletesebben is, miből, és hogyan, ha nem gond! Köszönöm!


2011. jún. 10. 17:31
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Mr. 59% kérlek ne tedd ezt. Köszönöm.


Én most példának "okádék", egy kalandparkban dolgozok, de ettől sem lesz könnyebb. Átrendeződnek a fontossági sorrendek ennyi, de a lényegen nem változtat.

2011. júl. 4. 20:25
 32/33 anonim ***** válasza:
tanulok + kutyamenhelyen vagyok önkéntes + rajzolgatok + saját kutyámmal foglalkozok kb ennyiből állnak a napjaim, ha még marad szabadidőm vagy barátaimmal vagyok vagy ha nincs annyi akkor van h velük kutyázok így legalább van több kutya is és elvannak ha elengedjük ket mi meg addig tudonk beszélgetni v csak simán hülyülni..
2011. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mostanra már kaptál mindenféle választ. Olyanokat vegyesen, amilyen az élet, vagy amilyenek az emberek. Van aki szenved, de elhyja magát, van aki ugyanugy szenved, de kimászik a bajból. Nem önerőből, hanem megkérdezi, hogy kell. Aztán megfogadja. Ha nem, akkor úgymarad. Ez ilyen.....

2011. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!