Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet ez? Veletek is...

Mitől lehet ez? Veletek is előfordult már hasonló?

Figyelt kérdés
Szép idő volt és úgy döntöttem, hogy pár megállót sétálok. Aztán egyre messzebb mentem és valamiért az a hülye gondolat volt a fejembe, hogy nem engednek fel a buszra. Már rengeteget mentem, és a házak ismerősek voltak. Az is végigfutott az agyamon hogy már elhagytam ezt a helyet egyszer, és biztos eltévedtem (de valójában nem tévedtem el, hisz egy irányba mentem). Aztán elkezdett szakadni az eső és nekem végig azon járt az agyam, hogy nem mehetek busszal mert nem fognak felengedni. Már egy csomót gyalogoltam és csurom víz voltam amikor elértem az utolsó megállóhoz ami abban a városban van. Ott az futott végig az agyamon hogy nem engednek fel a buszra mert eláztam meg csak 2000-res van nálam és azt biztos nem tudja felváltani a sofőr, ezért felhívtam két ismerősömet hogy most mit csináljak. Aztán szarrá ázva elkezdtem kérdezgetni a megállóban az embereket h nem tudják e felváltani a pénzt. Végül az egyik ismerősöm meglátott, és hazavitt kocsival. Ez az egész történet olyan gáz, így utólag látszik hogy furán gondolkodtam, meg viselkedtem de ott minden reálisnak tűnt minden. Még az érdekes lehet hogy előző este nem tudtam aludni csak egy-két órát, másnap meg 10-12 órát végig aludtam. Sok hasonló volt már velem (mármint hogy ugyanígy gondolkodom, "kiakad az agyam"), csak nem ugyanebben a helyzetben.
2011. jún. 13. 16:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Remélem nem fordul elő többször a tavalyi eset, az nagyon durva volt.
2012. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!