Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz, szorongás okozhat PSVT-?

Stressz, szorongás okozhat PSVT-?

Figyelt kérdés
Állítólag a szívemnek baja nincs, mégis sokszor jelentkezik ez a tünet.
2011. jún. 15. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nincs semmi bajod, csak bepánikoltatod magad :S én pánikbeteg vagyok és nkem is van hogy mindenfélét bebeszélek magamnak ami nincs is, de ez is csak a betegség része , szval sztem nincs okod aggódni, lehet egy kicsit hipochonder is vagy... ha még is aggasztana a dolog továbbra is akkor menj el orvoshoz, vagy pszichológushoz, ő majd megnyugtat :)

remélem segítettem valamit. :)

2011. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kedves válaszoló,annyit fűznék a mondanivalódhoz, hogyha rohamod van,hívj mentőt, mert nekem 2éven keresztül azt hitték, hogy pánikbeteg vagyok, de mikor az orvos elkapott heves szívverés közben 210-es pulzussal kiderült,hogy PSVT szindrómám van.Katéterezés előtt állok.Ha nagyon ver a szív orvost kell hívni, mert akár évekig félre diagnosztizálhatnak,míg nincs papír arról,hogy mi történt a heves szívdobogásközben a szívvel.Ez csak egy jó tanács.
2011. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kedves kérdező, ezek a tünetek idézik elő a PSVT-t. Menj el a Kardiológiára.Nem lehet úgy nyugodtan élni, hogy nem tudod mikor és hol jön rád a PSVT.
2011. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hirtelen mintha kiszakadna mindenem . Kezem zsibbad. Szívem pumpál mintha egy henger kimaradna . Mellkasom szét . Nyaki ütőerem ki tudnám tépni . Aztán a köhögés majd hányás sokszor . Izzadó mint egy ló . Amikor vége akkor hirtelen lelassul és dobban . Random jön . Fáradtan pihenten napszaktól függetlenül . 2009ben voltam anno es a háziorvosom akkor azt mondta beképzelem aztán üzemorvos utalt be nem rég . Pvst gyanú . Rytmonorm 150mg próbára . Magas lett a vérnyomásom a bogyótól de csak egy hete szedem . Holter24 majd aztán vérkép . Amikor rajtam van a vezetés se megy . Rühellem ezt a szart amilyen érzést ad ez a valami .
2023. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!