Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem merek nyilvános...

Miért nem merek nyilvános WC-be menni?

Figyelt kérdés
Azt képzelem,hogy a nyilvános wc-ben megcsúszok és fejjel a piszoárra esek és pisis lesz a szám,vagy a klotyótól kakis.Egyébként ez a kényszerképzet az utcán is jelentkezik kutya kakinál.Borzasztó érzés.
2011. jún. 15. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat én sokszor érzem, hogy megy a hasam, és megváltás lenne, hogyha legalább látnék a közelben wc-t :(:(:'( egyébként ez szerintem ilyen tudat alatti undor, és félelem, hogy még véletlenül se történjen meg a baleset. egyébként ilyet én is éreztem már, de én akkor amikor egy nagy há...st láttam az utcán és egyből ez jutott eszembe hogy :úristen beleesek.....szerintem az undor "feljebb törése"
2011. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichiáterhez.
2011. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

OCD-s vagy

nekem is volt ilyen, n attól féltem, hogy az útlevelemet a dunába dobom komarno-komárom hídnál

2011. jún. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!