Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségből fakadó...

Pánikbetegségből fakadó "szívbetegség" és tényleges szívbetegségből fakadó pánik. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Mi a helyzet azokkal, akik ténylegesen szívbetegek, és ezután lettek pánikbetegek? Azoknak hogy magyarázzák be, hogy nem a szívük miatt nyom a mellkasuk, zsibbad a karjuk, fulladnak stb?
2011. jún. 16. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát azt már sehogy.

Sőt, már az is dermesztő, hogy tudom hogy nem vagyok szívbeteg, mégis úgy érzem fizikálisan is hogy infarktust fogok kapni.

Bele sem gondolok ha szívbeteg lennék, és utánna jönne egy kis pánikbetegség.... Szerintem nem magyarázzák be nekik, hanem alapból mennek ügyeletre. Ott tudják csak megállapítani hogy tényleg a szívvel van-e probléma

2011. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szívbeteg vagyok, a szívbetegség pánikbetegséget provokál, és még sportolni sem tudok úgy ahogy kellene a pánikbetegség miatt.
2011. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!