Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok zárkózott ennyire?

Miért vagyok zárkózott ennyire?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem merek megszólalni társaságban, hülyének néznek már teljesen.
2011. jún. 17. 02:16
 1/2 anonim ***** válasza:
ez szocfóbia, hogy mit tegyél azt már nem tudom én is ebben szenvedek, és hidd el tudom milyen rossz.
2011. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kezd kicsiben. Eleinte csak néhány szó, egy rövid mondat. Aztán csodálkozni fogsz, hogy ha megszólalsz, figyelnek rád. Aztán bátrabb leszel, és egyre többet tudsz hozzászólni a témához. Ez is csak gyakorlás, ha nem kezded el, nem jutsz előre. Én is végigcsináltam. Arra jöttem rá, hogy okosnak, kedvesnek és humorosnak kell lenned (legalábbis meg kell próbálni), mert akkor figyelnek rád, és akkor sokkal bátrabban tudsz beszélni. Ne add fel, sikerülni fog. Lehet, hogy évek múlva, de lehet, hogy pár hónap is elég.
2011. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!