Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ideg összeroppanás, idegösszeo...

Ideg összeroppanás, idegösszeomlás esetén kihez kell fordulni segítségért?

Figyelt kérdés
A körzeti orvos mit tesz,ha hozzá megyek segítségért?Felír egy gyógyszert és vagy beküld dilidokihoz akihez havonta járnom kell és csak zabáltatja a gyógyszert velem és nem történik meg a gyógyulás.Mi a jobb módszer?MAszek szakorvos?vagy valami alternatív kezelés?
2011. júl. 10. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
ilyenkor állt kórházi kezelést javasolnak.
2011. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
HA valamilyen nagyobb dologgal leterhelem magam,elterelem a figyelmemet,akkor a nagy súlytól összeroppanok,mert még nagyobb teher nehezedik rám.Pedig azt hittem ez segíthet rajtam.
2011. júl. 10. 09:31
 3/10 anonim ***** válasza:

A háziorvos beküld a pszichiátriára. Ott megfelelő gyógyszert kapsz,és meggyógyulhatsz.

De ha nem tudod megszüntetni az idegösszeroppanás okát,akkor egyetlen csodadoktor sem tud rajtad segíteni!

2011. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elsősorban "gyász" okozta összeroppanás,elment valaki amit nem tudtam feldolgozni
2011. júl. 10. 09:41
 5/10 anonim válasza:
55%
Te szerencsére egyikben sem szenvedsz, mert akkor nem írnál ide ilyeneket. Valahogy lépjél ki inkább az önsajnálatból, és gyerünk tovább.
2011. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy jó pszichológus sokat segíthet,gyógyszerek nélkül is. De ha nem arra gondolsz,hogy neked mennyire hiányzik,hanem csak a kellemes emlékekre,arra,hogy neki már nem fáj semmi,akkor hamarabb letudod győzni a gyászt. A halottakat el kell engedni.
2011. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igegösszeroppanás és idegösszeomlás nevű betegségek nem léteznek.


"A körzeti orvos mit tesz,ha hozzá megyek segítségért?"


Jó kérdés. Ha jóban vagy vele, talán kiír pár napra betegállományba valami mondvacsinált diagnózissal. Ha nem vagy jóban vele, akkor ad néhány "tanácsot" és hazaküld.


"vagy valami alternatív kezelés?"


Mivel nincs betegséged, ezért nincs szükséged kezelésre.


ma 09:41


A gyász miatt "összeroppanva" érezni magadat normális. Az lenne a furcsa, ha gyász idején vidám lennél. Gyászolni nem betegség, hanem egy normális jelenség. A gyászos eseményt fel kell dolgozni, aztán tovább kell lépni.

2011. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én pénteken voltam pszichiáternél pánikbetegséggel, mivel babát szeretnénk 2*2dl citromfűteát és 2*1 magneb6-ot mondott, hogy szedjek, egyébként a citromfű idegerősítő, már az első nap nagyon jól aludtam tőle!!!

[link] A mire jó-nál van írva a hatása

2011. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

első vagyok.. amit csináltál ,ohgy fel tuduu dolgozni a gyászod nem volt túl jkó ötlet... de ezt már te magad is látod.

Ha úgy érzed az segít ha kiírod valkainek magadból nekem megteheted. Igaz nem vagyok pszichológus és pszihiáter sem. még orvos sem.

De szívesen meghallgatlak alternatíva ként

2011. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. Én tudom milyen érzés én is összeomlottam. Elmentem az ideggyógyászatra, kaptam antidepresszánst és nyugtatót. Fél évig szedtem és egy kicsit jobb lett.
2011. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!