Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió-idegösszeomlás?

Depresszió-idegösszeomlás?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan dolgok történtek,és jöttek az életembe,amikkel nem tudok mit kezdeni: érzelmi és más téren sem...nem egyetlen probléma,sok.. :(

A páromtól már elhidegültem,nem vagyunk együtt...egyszerűen jobban várom az egyedüllétet...

Azt gondolom,bárcsak egy érzéketlen,önző egoista barom lennék,de sajnos én nem leszek ilyen,mert nem így vagyok "bekötve"...

Hangulatingadozás...testsúlycsökkenés-gyarapodás,aztán megint csökkenés...étvágytalanság...magas pulzusszám (100 felett )....rosszul alszok minden éjjel,forgolódok,leizzadok teljesen...

Egyszerűen megőrülök,hogy nincs megoldása a dolognak... :( Felemészt..és már kivagyok,kiborulok...


Csakis normális válaszokat kérek..


2011. okt. 12. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Változókornak vannak ilyen tünetei, nem írtad, hogy hány éves vagy, de én arra tippelek, no meg arra, hogy új érzelem jött az életedbe, amit nem engedhetsz meg magadnak, mert a párod jelenti a biztonságot.Elvágyódsz mellőle, de félsz a jövőtől, és a családot sem akarod magára hagyni. Igazam van?
2011. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok,10 éves koromban kerültem kollégiumba...

18 éves koromba elköltöztem otthonról..


Pont fordítva van...hiába szeretnénk egymást,ha az ő oldaláról reménytelen...sőt nem is hagy engem nyugodni...

2011. okt. 12. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a depresszió és a pánikbetegség okozott ilyen tüneteket. Menj orvoshoz.
2011. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne orvoshoz, pszichológushoz! aztán ha ő úgy látja jónak elüld úgyis máshova...
2011. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves 21 éves!

Amikor nekem hasonló kibogozhatatlan gondjaim voltak - én úgy fogalmaztam, hogy "besokalltam",- többször is felkerestem pszichológust is, sztk és maszek alapon is. A maszek azzal kezdte, hogy

- mostantól ne igyak alkoholos italokat, amíg a kezelés tart ( sose voltam rabja, könnyű volt megállni, de ez akkor is már egy konkrét feladat volt)

- amíg együtt dolgozunk, addig senkinek se beszéljek arról, ami ott folyik (Ő is biztosított erről)

- KEZDJEK EL SPORTOLNI VALAMIT! Na ekkor megmozdult bennem az életösztön! Végre valaki meghallgatott, komolyan vett, és feladatot adott-irányított a saját jobbulásom felé!


Azóta is, ha kirúgnak a munkahelyről,ha nem sikerül semmi, vagy úgy érzem, hogy már nem engem szeret a feleségem...stb, amint eszembe jut már megyek is futni. Hát most én is hadd juttassam eszedbe, hogy futni jó! (Végtagok keresztmozgása: jobb és bal agyfélteke összekapcsolása. Tüdőöblítés, sok lerakódás kifújása, krákogása... Mikorra leizzadsz már tuti másképp látsz valamit, de lesz még egy sikered is.

2011. okt. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!