Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Evészavarosok, hogy tudtátok...

Evészavarosok, hogy tudtátok feldolgozni és elfogadni a gyógyulással járó súlygyarapodást?

Figyelt kérdés
Szeretnék meggyógyulni, őszintén, és persze egészségesen nem maradhatok 44 kg...
2011. júl. 13. 16:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ismerős a dolog, csak azzal tudok segíteni, hogy elmondom neked, én hogy csinálom. (most MÁR 49-50 kiló vagyok a 165 centimhez, még akarok hízni vagy 3 kilót, de már most sem vagyok gebe, mint 40-42 kilósan, viszont soványnak is látom magam végre.) Először is én "kiöregedtem" a testképzavarból - kb 20 éve görcsölök, görcsöltem a kaján -, két dolog nekem a fő segítség: a meditálás és a sport. Ha izmosodsz, és úgy gyarapszik a súlyod, elviselhetőbb számodra, sőt ha másoktól hallasz majd elismerő szavakat, te is meg fogod szeretni magad "kövérebben"... :) Az ellazulás pedig a nyugodtságot, önbizalmat, önbecsülést, a létállapotszerű örömöt, az önismeretet biztosítja, ha komolyan veszik. Küldenélek orvoshoz is, de rajtam nem tudtak segíteni sosem.
2012. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!