Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek lehetnek a depresszió...

Ezek lehetnek a depresszió tünetei?

Figyelt kérdés
Mostanában, 2 hete kb a hangulatom olyan...nem is tudom...semleges. Nagyon ritkán nevetek egy kicsit, inkább szomorúbb hangulatom van, testi jele nincsen (hányás stb.) Semmihez nincs kedvem, gyúrni játok, eléggé méretesnek mondhatom magamat (190cm, kb. 90kg) de nem a túlsúlyos féle vagyok, az a semleges. Kb 3 hete voltak nálunk unokaöcsémék, aki most 5 hónapos és nagyon aranyos, sokat játszottam vele, szórakoztattam, de voltak tegnap is és átvenni sem volt kedvem annyira. Beszélni sincs kedvem, csak ha muszáj és nem lehet testi jellel válaszolni.
2011. júl. 17. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez messze nem depresszió.
2011. júl. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez hangùlatingadozàs, lehet a melegtõl is.
2011. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Kb annyi köze van a leírtaknak a depresszióhoz, mint egy pattanásnak a fekete himlőhöz.

Egyébként nekem most sincs kedvem játszani az unokaöcséddel. Inkább csajoznék egyet.

2011. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!