Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió? (bővebben)

Depresszió? (bővebben)

Figyelt kérdés

Úgy tudom a depresszió fokozatosan alakul ki és nagyon nehéz kimászni belőle...


Ugye nem ez történik velem is?? Ha igen, mit tehetnék ellene hogy megelőzzem a bajt?:S


17 éves lány vagyok hatalmas problémákkal, és most ne a szokásos "hülye tini problémákra" gondoljatok.


SZóval?:)


2011. szept. 29. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mondjuk irdle pontosan mi a bajod meg hogy mér gondolod azt szoval...
2011. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

a hatalmas probléma elég szubjektív megközelítés, ettől fogva pedig elég tág fogalom, kinek mi a hatalmas, és mi a probléma. átlagos hüly*e tiniproblémák? ez alatt mit értesz? amúgy ha te lenézed mások bajait, hogy várod, hogy a tiédet ismerjük el nagy bajnak??..hm. fura.

írd le, hogy mi az a nagyon nagy probléma. akkor talán tudunk értelmes választ adni.

19L

2011. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem ez történik velem is??

Erre hogyan válaszoljunk ha nem tudunk konkrétumokat??

Ide bármit kiírhatsz hiszen fake vagy!!Mond el!

2011. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fejtsd ki jobban.

De ne azt válaszold, hogy "az hosszú","most nincs kedvem". Ez egy anonim oldal, és csak így tudunk jobban segíteni.

2011. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pénzügyi gondok, folyamatosan mentegetem az emberek életét, és bár alapjában egy vidám és életre való lány vagyok, néha (mostanában egyre sűrűbben) jön az, hogy még vicces dolgoknál is halál komolyan nézek (alapból nem tudok komolyan nézni mert elnevetemxd), nem nevetek, ha valami nem tetszik már nem háborodok fel (pedig alapjáraton nagyon forrófejű és makacs vagyok) csak beletörődöm és elintézem egy "ok"-al, vagy "nekem mindegy".. stb.
2011. szept. 29. 22:14
 6/12 A kérdező kommentje:
Olyan mintha kiégnék... mint akinek már túl sok jutott az élet sötét oldalából. :/
2011. szept. 30. 15:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor itt az ideje kijönnöd a fényre testvérem:

[link]

2011. okt. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Közelebb vagyok Istenhez és az Égiekhez mint hinnéd :)
2011. okt. 1. 09:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tévedek, de szerintem a bizalom Istenben és a depresszió egymást kizáró fogalmak.
2011. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
a rendszeres testmozgás hihetetlen sokat segít! próbáld ki, menj futni minden nap legalább egy fél órát!
2011. okt. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!