Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néztek már téged, vagy néztél...

Néztek már téged, vagy néztél már mást a külseje alapján homoszexuálisnak?

Figyelt kérdés

Azzal kell már hosszú ideje szembesülnöm, hogy egyes emberek, nők és férfiak is a hátam mögött megszólnak, homokosnak néznek. Eleinte csak azt hittem, hogy képzelődök, de sokszor konkrétan néznek és azt hallom ki a beszédből, hogy "b.zi", vagy "homi".

Teljesen átlagos fiatal felnőtt férfi vagyok (annak tartom magamat), nem viselkedek úgy és nem is ápolom magamat úgy, mint egy homoszexuális tenné, a hangom is mély és monoton. Ha magam vagyok és épp nem nővel, az interneten a nőket nézegetem, ők tetszenek, ők izgatnak (mielőtt még valaki arra célozna, hogy nem viccből hiszik azt, hogy nem lányok tetszenek). Sajnos az ábrázatom tényleg nem a legelőnyösebb, északi típus vagyok, fehér bőrrel és pirosas szájjal, alapból ilyen vagyok, sz.r géneket örököltem (talán erre hiszi a sok szerencsétlen, hogy festem magam???, vagy mi???). Szerintem az, hogy valaki hazai pályán játszik, az kívülről sokszor nem látszik, vagy ha igen, akkor nagyon, de én egyik táborba sem tartozok. Mégis az őrületbe kergetnek ezzel. Ez akkora probléma, hogy önbizalmam egyáltalán nincs, már ki sem merek mozdulni itthonról, mert egyszerűen már előre félek, hogy egy újabb ilyen attrocitás ér. Már arról is letettem, hogy az internetes lányokon kívül a jövőben más nőkhöz is közöm legyen, mert a nők is ránézésre homárnak néznek. Néha arra gondolok, hogy a legjobb lenne felakasztanom magam... Jár valaki hasonló cipőben?


2011. júl. 20. 17:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Rosszul lett tördelve a szöveg, az IQ -150 -ből a mínusz jel mögé az előző sorba került, ezt a részt átfogalmaznám IQ light-ra.
2011. júl. 22. 19:43
 12/16 anonim ***** válasza:
Olyan vagy, mint az autós, aki a forgalommal szemben a hídon azt mondja; "jé, mennyi hülye, mind rossz irányba megy.
2011. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Előző válaszoló:

Ezek szerint akasszam fel magam, mert a külsőmmel van megváltoztathatatlan probléma, akik gúnyolnak, azoknak meg maradéktalanul igazuk van?

2011. júl. 25. 01:54
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem, ne akaszd fel magadat. Nem a külsőddel van a baj, hanem a belsőddel.Ezért mondtam a "szakértői" pillantást, bár talán nem kellett volna. A mentálhigiénikus.
2011. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A helyedben én is elmennék pszichológushoz. Elhiszem neked, hogy ért atrocitás, viszont ahhoz, hogy lépten-nyomon érjen, ahhoz nagyon suttyó környezetben kell mozognod.. vagy ami valószínűbb, a felét te képzeled be magadnak. Szerintem erre gondolta a 79%-os válaszoló is. Én nem tudom elhinni, hogy felnőtt emberek lépten, nyomon leb*ziznak valakit, mert északi típusú.

Nekem vannak olyan fiúbarátaim, akik heterók, de iszonyat lányosak, és hülyén öltözködnek stb. még egyszer nem tapasztaltam, és ők sem mesélték, hogy bárki leb*zizta volna őket. Egyiket egyszer gyanútlanul megkérdeztem melyik nemhez vonzódik, és egyáltalán nem lett mérges. Neked viszont már az idegeid rámennek, hogy biztos mindenki ezt gondolja rólad. Szóval már csak ezért megérné szakemberhez fordulni.

2011. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a néhány jó szót, a legutóbbi írásomon tényleg látszódott, hogy mennyire ki vagyok akadva, de ez az egész történet már vagy 10 éves. Tényleg lányos képem van, még a harmadik X körül is. Szerencsére azért nem mindenki b.ziz le és azt belátom, hogy előfordulhat olyan eset is, amikor belehallom mások beszélgetésébe, főleg, ha rám is néznek. Hogy suttyó környéken lakom-e, ha az egyik észak-keleti, regionálisan legnagyobb megyeszékhely annak számít... Tényleg sok itt a problémás ember.

Pszichológuson gondolkoztam már és elnézést, ha valakit megbántottam a bizalmatlanságommal, de ez valahogy kialakul ennyi idő után.

2011. júl. 25. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!