Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok feloldóni, vagy nem...

Nem tudok feloldóni, vagy nem vagyok ribanc?

Figyelt kérdés
Az iskolánkban mindig rendeznek diákdiscot, sajnos idén mindig a végzősök (nyolcadikosok) szervezik. És én sosem szoktam táncolni, inkább beülök büfébe, vagy állok, mint a hülye, mert ott vannak tanárok akik nap mint nap tanítanak, és az osztálytársaim és társnőim ..:// A lányok full ribancok, és képesek OTT fogdosni a fiúkat, miközben mellüüket (ami nincsen) kirakva dörgölőznek neki, és táncnak hívják.. És sokan piszkálnak, hogy én miért nem " táncolok".. Ugye, akkor nem velem van a baj? :(( Mert án nem vagyok ilyen, táncolnék, de ez nem az.. De ha később elmegyek majd normál szórakozóhelyre, ilyen nem lesz, ugye? ://
2011. okt. 26. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát,hidd el ott is ugyan ilyenekkel lesz tele minden.Nyugi,legyél önmagad,táncolj ahogy te szeretsz,hidd el az értelmes srácok veled foglalkoznak.(:
2011. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szard le magasról a ribancokat, és a rájuk bukó srácokat. Ők szürke emberek lesznek tíz év múlva, és te meg boldog párkapcsolatban fogsz élni egy normális sráccal.
2011. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
rendesek vagytok nagyon.:) köszi! :) próbálok.:) várok jövőre, talán majd lesz egy normális ember, akivel majd eljárok, akkor már a többiek nem fognak számítani.:)
2011. okt. 26. 21:11
 4/10 anonim ***** válasza:
amúgy én is ilyen vagyok,de szerencsére találtam magamhoz hasonló barátnőket,velük elvagyok mindig,és azt is elmondanám fiú téren is már jobban állok mint azok akik csak mindenüket kiteszik és ott vonaglanak.(: első voltam
2011. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"vagy állok, mint a hülye, "


Ugye azért nem vagy nagyon büszke magadra?

Amit meg a többiek csinálnak az nem ribancság. Gyerekek vagytok, miért ne lehetnétek vidámak? Legalább próbáld meg.

2011. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

23.36 "Ugye azért nem vagy nagyon büszke magadra?

Amit meg a többiek csinálnak az nem ribancság. Gyerekek vagytok, miért ne lehetnétek vidámak?"


De igen, legen büszke magára ! A 12-13 éves lányoknak egy normális világban nem szabadna így viselkedniük, mert ez messze nem egy kategória a vidámsággal !!! Ez igenis ribancság és az, hogy ő nem áll be a ribancok sorába az nagyon becsülendő és tiszteletreméltó.


Kedves kérdező. Nem kell állnod, mind a hülyéknek, kezdj el beszélgetni másokkal, akár a tanárokkal vagy osztálytársaiddal és máris jobban fogod érezni magad. Ha van kedvetek táncoljatok a saját stílusotokban, ha nem akkor csak röhögjetek a többieken, akik hülyét csinálnak magukból.

Tudom, hogy idiótán és felnőttesen hangzik, de egyáltalán nem vagy elkésve semmiről, a pasik meg majd jönnek, amikor jönniük kell. Nem szabad erőltetni vagy siettetni, ha majd TE úgy érzed, akkor kezdj el pasizni. Semmiképpen sem azért, mert más lányok a te korodban ezt csinálják vagy ezt várják el tőled. Ha elég éretten vágsz bele a kapcsolatokba, akkor sokkal jobban fogsz boldogulni az életben, mint azok, akik divatból túl korán elkezdték.

2011. okt. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

23:36. Tudod? De, büszke vagyok magamra, és nem, nem fogom megpróbálni, 14 évesen nem fogom a pasik nemi szervét fogni, miközben a mellemet félig mutogatom nekik, hátha ők is visszanyúlnak.:) És ha ez nem ribancság, akkor mi? Akkor mi az? Bele lehet gondolni azért szerintem.. Egyetértek: ez nem egyenlő a vidámsággal.:) Vidámság lehet, mikor táncolsz, nevetgélsz, de amíg nem lépsz ki azok közül a határok közül, amiket igen is be kéne tartani.:) Mert nem normális dolog! Te is ezt csináltad ennyi idősen / csinálod? Hát, akkor pedig nem kell neked tovább mesélnem.:) Sajnos ilyenek tanácsait még viccből sem fogadnám meg!

Utolsónak!:

A tiédet viszont megfogadom, és köszönöm a tanácsot, és tudom, nem vagyok elkésve semmiről.:)

Köszönön! :)

2011. okt. 27. 13:47
 8/10 anonim válasza:
A válaszaidból ítélve máris normálisabb vagy mint a veled egykorúak akik már ilyenkor kiteszik magukat a húspiacra.. A gondolkodásod alapján sokkal érettebb vagy náluk. :) Lehet nekik előbb lesz barátjuk, de azok teljesen üres kapcsolatok lesznek. Nem is tudják még mit csinálnak. :( Elszomorító.
2011. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi, igazad van.:()
2011. okt. 28. 22:17
 10/10 anonim ***** válasza:
az ilyen ribik hamar kiégnek, 20 évesen majd ugy néznek ki mintha 30 évesek lennének. ne irigykedj rájuk. sőt....
2011. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!