Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy pszichopata vagyok-e?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 20:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%
Na igen, ez a baj, akkor valószínű tényleg az vagy. Azt javaslom írjál krimit. Komolyan, nem viccelek, ott kiélheted a perverziódat anélkül h tényleg ártanál másoknak! Pl szerintem Stephen King se százas. De ha lehet, kérlek, ne legyél sereal killer, nem szép dolog!
2011. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
h keveredtünk el a perverzióhoz?:D amúgy írok történetet,ott minden egyes szereplőben van egy kicsi rész belőlem is, így kiélve jó és rossz vágyaimat, megformálva saját magam. szerintem nem hülyeség,és köszi a tanácsot,talán krimivel is megpróbálkozom:D
2011. júl. 21. 22:14
 13/29 anonim ***** válasza:
69%
Jó a perverziót úgy értettem, h ezeket a bűntényes dolgaidat.
2011. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
69%

Hát ez azért nem ennyi, mert ilyen alapon tényleg elég sok pszichopata mászkál a világon. :') Ráadásul nem is feltétlen kell szeretni hozzá a horrort / krimit hogy valaki pszichopata legyen. Össz-vissz annyi hogy nem vált ki rémületet, a csúnya jelenetek undort, stb, de ettől még nem biztos hogy valaki halomra fogja nézni őket.

Szóval ez összetettebb dolog. Emberekhez hogyan állsz hozzá? Vannak barátaid, családoddal mi a helyzet, hány éves vagy, van állatod? Kínoztál már állatokat? Hány éves vagy? 18 alatt pl eleve nem diagnosztizálnak pszichopatának.

2011. júl. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

kérlek alássa,n15,vagyok,ráadásul azt olvastam (több helyen is) h a pszichopatákat gyerekkorra vezetik vissza,mert akkor válik valakiből az,felnőttkorban ritka,mint a rendes roma.1.nem nagyon szeretek őket,együttérzésem egyáltalán nincs,barátom csak 2 van,de nem is nagyon kell több,azokkal se vagyok már olyan jóban,családomat se szeretem nagyon,állandóan a sok veszekedés, a parancsolgatás,elegem van,van egy kutyám amit szeretek,és igen,pókokat és kisebb rovarokat szoktam kínozni,kitépem a lábaikat szép sorban, vagy épp öngyújtómmal elégetem. idézem wiki-ről: Gyújtogatás. A dolgok elpusztításában lelt öröm miatt vagy a figyelemfelkeltés, illetve a hatalomszerzés érdekében.

Állatkínzás. Sok gyerek kiskorában kínoz állatokat (pl. letépi egy pók lábait), de a jövő sorozatgyilkosai nagyobb állatokat (kutya, macska) is megölnek, habár ezt inkább a saját szórakoztatásukra teszik, mintsem mások elrettentésére.

Ágybavizelés. Idősebb korában is megtörténik vele, amikor már a gyerekek többsége kinőtte ezt a viselkedést.

2011. júl. 22. 09:00
 16/29 anonim ***** válasza:

Ugyanazt csinálod, mint a hipochonderek, hallasz valamiről aztán belemagyarázod magadba a tüneteket. Ha tényleg érdekel a válasz menj el pszichológushoz vagy pszichiáterhez.

Mostanában mindenki öndiagnosztizál, mindenki nagyon különleges mások nem értik meg és ha a diagnózisát más nem támasztja alá akkor az biztosan téved... Az internetes leírások alapján felállított diagnózisokat különösen kedvelem:)

Ne vedd sértésnek amiket írtam, nem annak szántam.

2011. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

A pszichopataság ellen szól az, hogy feltetted a kérdést. Hisz ha nem érzel másokkal, miért érdekelne a véleményük? A bizonytalanság sokkal inkább neurotikus vonás, az áll legtávolabb a pszichopatáktól.

Üdv az unatkozó, identitáskereső tinik klubjában, akik rajonganak a krimikért és szeretnek álmodozni. Nem egyedi eset.

2011. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Azért írtam hogy nem diagnosztizálnak gyerekként mert ilyen korban nehéz még megállapítani, hogy mi miatt viselkedik úgy az ember ahogy, 15 évesen meg pláne, akkor a leghülyébbek a gyerekek... Szerintem is inkább valami unatkozó tini vagy.

Másrészt az írásodból sem gondolom hogy az vagy. Gyorsan gépelsz, gondolom, emiatt hol írsz nagybetűt, hol nem, elírod a betűket, vesszőket, stb. Tipikus. Ha pszichopata lennél, azt hiszem odafigyelnél erre. :)

Rovarokat, ilyesmiket kínozni, nem tudom, nekem nehezemre esik egyáltalán élőlényként gondolni ezekre az állatokra, kb. a növényekkel vannak egy szinten (számomra), tehát a kínzásukban sincs sok öröm... De ez csak egyéni vélemény.

Nem szereted a szüleidet mert sokat veszekednek, parancsolgatnak, hát juj. Akkor se szeretnéd őket, ha szinte mindent megadnának neked, támogatnának akármiben, és szeretnének? Nálam ez a helyzet. Úgy tervezem, ahogy lelépek az országból (1-2 hónapon belül) és magam tartom el magamat, nem tartom velük többé a kapcsolatot. A családi kapcsolatok fárasztóak. És velem nem szoktak kiabálni, egymással sem veszekszenek, és szeretnek mindketten.

Ja, és sorozatgyilkos =/= pszichopata. (:

2011. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"Ágybavizelés. Idősebb korában is megtörténik vele, amikor már a gyerekek többsége kinőtte ezt a viselkedést."


Gondolom, ez a legjellemzőbb rád...

2011. júl. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
ezt csak a tünetek miatt írtam,rám csak az előtte lévő 2jellemző
2011. júl. 24. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!