Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokhatnék el a folyton...

Hogyan szokhatnék el a folytonos panaszkodásról?

Figyelt kérdés
Egy két lábon járó panaszláda vagyok. Szinte mindig panaszkodom. Főleg azért,mert nincs barátnőm. Állandóan nyavalygok. Próbáltam pozitív,ment is egy-két napig,utána minden úgy folytatódott,ahogy abbamaradt. Valami hatékony módszert szeretnék.
2011. aug. 9. 12:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20:32: teljesen igazad van! hisz már annyi mindent írtunk, mégse jutottunk sehova...
2011. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Tudjátok ugyanabba vagyok benne mint a kérdés kiírója. Azért jöttem fel hogy megkérdezzem, hogy megy ez a pszichológus keresés/találás dolog, mert pénzem nem igen van (tanuló vagyok), segítség viszont elkelne.

Ami másabb, hogy lassan remete életet élek, én legalább nem másoknak panaszkodom, hanem saját magam eszem.

Régebben nem volt ez így, de mostanában annál inkább.

Az a megközelítés, hogy érezzem magam jól, mert mások szarabbul érzik magukat nálam, nem megoldás. Inkább csak nyomatékosítja az emberben a nyomorúságát.

2011. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Nálam sem megoldás.:o)


Bennem olyan érzés van, hogy azt mondják, hogy ne panaszkodj, ne mond el, hogy mi van veled, mert akkor még ...az igazság hallatán még a barátok is megpattannak mellőled.

Tudja mindenki, hogy terhes egy sok nyűgből álló barát...de, ha ez az igazság, akkor mit tehet, akivel történnek a dolgok és nemcsak hallomásból tudja az eseményeket? megélni is nehéz, hallgatni is sok.

Szívás.

2011. aug. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Valóban nincs okom a panaszkodásra. Legfelejbb,hogy még nincs állásom meg barátnőm,illetve barátaim. De ezektől eltekintve csodálatos életem van.
2011. aug. 19. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!