Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen probléma lehet töb éve...

Milyen probléma lehet töb éve lejárt antidepresszánsttól?

Figyelt kérdés
Nem régen vettem észre, amikor eléggé elbágyadtam a gyógyszertől, hogy már több éve lejártat vettem be véletlenül, SSRI. Valami nagyon régi volt, azóta folyamatosan 2 hete bágyadt vagyok, enyhén talán zavart és hasmenésem is van, enyhe hőemelkedéssel, pedig eddig ilyen sosem volt. Már nem szedem őket. Ellenben orbáncfüvet és ginzenget igen. nem multak el atünetek, mi lesz most ? Okezhatta ez a problémát ? Hogyan jöjjek ki belőle ?
2011. aug. 9. 19:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe, hogy energia italt is iszok éppen azóta, ma hagytam abba, remélem nem volt baj.
2011. aug. 9. 19:32
 2/5 anonim ***** válasza:
A pszichiáter mondta, hogy az orbáncfű tud bajt csinálni, szerintem attól van, egyébként ha lejárt, szerintem max. annyi lehet, hogy nem hat!!!
2011. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, igyál tejet. Az legalább nem árt.
2011. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
orbáncfűre nekem az akupunktúrás dokim mondott valami negatívat. sztem igyál citromfüvet!!! :) a lejárat ideje a hatásosságának a felső limite!!! :) kárt nem csinál, olyan nincs! :) (sztem :O)
2012. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a lejárt gyógyszer veszélyes. Kettő: AZ orbáncfüvet most így nem vágom, a ginseng meg hashajtó hatású is. Ne egyél semmit meg csak úgy. Szia, és jobbulást!
2013. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!