Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan emberke, akinek...

Van itt olyan emberke, akinek segitettek a gyogyszerek lekuzdeni a depressziot/panikbetegseget?

Figyelt kérdés
Regota vannak ilyen jellegu problemaim, de eddig nem akartam gyogyszert szedni, mert felek, h raszokok, es nem is fog segiteni.De most sajnos elerkezett az a pont, hogy muszaj.Van ra remeny, h segit?
2011. aug. 12. 16:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az a franko, hogy a neuroptim, amit en szedtem, nem gyogyszer, hanem vitaminkeszitmeny.en meg a nyugtatoktol parazok.
2011. szept. 9. 15:42
 12/14 anonim ***** válasza:
Már értem. Nekem sajnos ez volt a "legnagyobb kártyalap" a kezemben.
2011. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves hozzászóló!

A neoroptin nem gyógyszer, még csak nem is valami bió bigyó. Csak nézzél utána. Bár ha te gyártod, akkor tudsz mindent róla. A másik dolog, hogy kéthavi rivotril ( gyógyszer, szakorvos írja fel) 120.- ( egyszázhúsz forint) Ennyit a gyógyszeripar pénzeléséről. Ezért a pénzért pénzért még egyszerű szentelt teát sem kapsz.

2011. szept. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Először is a szorongás leszűkíti a gondolkodást, debilizál, szorongásoldót pszichoterápiák előtt is szoktak szükség esetén ajánlani. A másik. Egy hosszú pszichoterápia, személyiségzavarnál évekig tartó, ki lehet számolni mennyibe kerül, jó azt mondja az ember, hogy ha biztos használ, hát rádobja egy új kocsi árát. Csakhogy erre semmi garancia nincs, a terápiás szerződés nem garancia a boldogságra. Pszichoterápia és pszichológus kismillió van, a módszerek száma kb ugyanennyi. Amit én javaslok, gyógyszer, talán szorongásoldó is elég, enyhébb esetben valeriana. Pszichiáter tudja támogatásra felírni a pszicho szereket. Emellett, önnevelés, meditáció, autogén tréning, ezek nem csupán tünetileg, hanem hosszabb távon és rendszeresen alkalmazva okilag is segítenek, a gyogyik elhagyhatók. Az étrendkiegészitőt kamunak tartom, homeopátia kipróbálható, esetleg segíthet.
2013. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!