Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem emlékszek semmire?...

Miért nem emlékszek semmire? Attól félek, hogy időskoromra alczheimer kórom lesz.

Figyelt kérdés
Nem emlékszek arra, hogy mit csináltam tegnap, múlt héten, reggel... És holnap se fogok emlékezni arra, hogy ma mit csináltam. Ez miért van? Később is ugyanígy lesz? 13L
2011. aug. 26. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az alczheimer kicsit később jön. Vajon hogyan lehet az, hogy arra emlékszel,hogy nem emlékszel semmire, és azt is tudod, hogy holnap sem fogsz emlékezni mára? Ezt honnan tudod már előre? Így te emlékszel arra, hogy nem emlékszel semmire. Ezt senki sem veszi be.Nyugodtan megkezdheted az iskolát a jövő héten. Eléggé érett vagy rá. Vajon honnan tudtad, hogy hol van a billentyűzet, meg az egér? meg hogyan kell használni az internetet? Hogyan tudsz írni, meg olvasni?
2011. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem kell leoltani... Ha visszagondolok, hogy mi történt reggel, nem jut eszembe, hogy mikor keltem fel mit csináltam meg ilyenek... És mivel már régóta ez megy tudom, hogy holnap is ugyanez lesz és nem függ össze a suli kezdéssel, de köszönöm szépen az oltásodat (Y) :) Az emlékezetem meg annyira nem rossz, hogy ne tudjam, hogy mi hol van....-.-'
2011. aug. 27. 01:44
 3/15 anonim válasza:
Ez azért van mert nem történik olyan fontos dolog ami megragadna benned. Valószínű, hogy mindig ugyanaz történik és már csak átsiklasz a dolgokon. Ha holnap reggel felkelsz és tudatosan oda figyelsz esetleg hangosan elismétled magadnak, hogy mit csinálsz akkor másnap emlékezni fogsz rá. Nincs ezzel semmi baj. De ha zavar, akkor lehet egy kis akaraterővel és odafigyeléssel változtatni ezen. Rajtad múlik.
2011. aug. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Eléggé zavar igen, mert ha mondanak valamit, hogy pl emlékszel, hogy mi volt csütörtökön itt meg ott... Akkor abszolut nem ugrik be bármennyire gondolkozok rajta... Úgyhogy megpróbálok valahogy változtatni, de lehet, hogy ha bejön a suli akkor jobb lesz :) Köszönöm :)
2011. aug. 28. 14:04
 5/15 anonim ***** válasza:
Elkezdődik hamarosan az iskola, és fognak történni események, amikre emlékezni fogsz. Kissé még gyerekes vagy.
2011. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért vagyok gyerekes..?
2011. aug. 29. 18:01
 7/15 A kérdező kommentje:
Amúgy azt hiszem, nem oltást kértem, hanem választ a kérdésemre. Rohadtul nem ismersz, nem tudod, hogy milyen vagyok. Egy kérdés alapján nem tudsz megítélni. Nézz magadba kicsit mélyebben és vegyél vissza a pofádból.
2011. aug. 29. 18:03
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért irigyellek, kedves fínomlelkű kérdező. Most, hogy trágárkodtál, figyeld azért meg, hogy holnap visszaemlékszel e az egészre? Mert ha igen, akkor csak azért megy ki minden a fejedből, mert egy kis senki vagy, akivel nem történik semmi.
2011. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na akkor ennyi válasz bőven elég volt, többet nem kérnék. Nem érsz annyit, kedves utolsó, hogy felhúzzam magam a hülyeségeiden :) Viszont azzal, hogy senkinek tartasz boldogabbá tetted a napomat :P Puszikállak ;)
2011. szept. 1. 07:06
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kis sütyüre! Látod, már ennyi is felkavart. És ha még ma is emlékszel mindenre, akkor kutyabajod. A majom is azért hiszi, hogy mindent elfelejt, mert nincs is az eszébe semmi. Üres darálóból mi jöjjön ki?
2011. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!