Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » PÁNIKBETEGSÉG? Többi lent!

PÁNIKBETEGSÉG? Többi lent!

Figyelt kérdés

Februárban kezdődött egy 2 órás autóútnál hogy rám jött a hányinger,ki akartam szállni,menekülni akartam.Aztán rá 2-3 napra már a buszon is.Ezzel az a gond,hogy az iskolám 20kmre van,vonat nem jár,így kénytelen vagyok buszozni,de már nem sokáig bírom..Csütörtöktől minden nap buszoznom kell már a tudattól is rosszul vagyok. Kaptam be B6-t,nem segített.Voltam pszichológusnál,egyből írt fel gyógyszert,amitől erős hányingerem volt,így ugye az sem segített..Mit tehetnék még?:(

Mindig mikor felszállok a buszra hányingerem lesz,félek hogy hányni fogok (amúgy sem vagyok 1 hányós típus,pár éves koromban hánytam utoljára) Ásványvizet kívánok egész úton,de nem bírok inni,mert néznek.(lehet hogy hülyén hangzik de így van) Most olvastam valamilyen Béres gyógyszerről.Hatásos lehet?

Vannak barátaim,boldog párkapcsolatban és családban élek..Februárban eléggé ránk járt a rúd,talán azért történhetett meg ez velem,de úgy érzem nincs kiút. :(Mit tehetnék még? Szeretnék a régi lenni!


Köszi előre is a válaszokat!

18/L


2011. aug. 29. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,ez sajnos annak tűnik,nálam is igy kezdődött.Más helyzetben is előjön?
2011. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lehet hogy emetofóbiás vagy.
2011. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg segíthet a citromfű tea napi 3*3dl+ Magneb6 napi 2*1, plusz, ha nagyon rosszul vagy , akkor vehetsz be Valerianat, recept nélkül kapható gyógynövényes gyógyszer, nekem a pszichiáter ajánlotta!!!

[link]

[link]

2011. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Első: A buszon a legtöbbször és az iskolában.. Máshol annyira nem. De a busz ami a legjobban idegesít.Ma megfigyeltem nem is a hányinger zavar,hanem hogy alig bírok nyelni.. :(

Köszönöm szépen a tanácsokat utolsó válaszoló,ki fogom próbálni. :)

2011. aug. 30. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Aztán csökkentsd 2*2 dl-re, elég jó idegerősítő, első nap kellett annyit innom, csak azt elfelejtettem először írni, bocsi!!!
2011. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Pszichológus nem írhat gyógyszert. Viszont megtaníthat pár technikára, amivel leküzdheted ezt a rosszullétet. A legfontosabb, ne hagyd eluralkodni magadon. Ne kezdj zihálni, hanem inkább még kevesebb oxigént vegyél, mert az fokozza a szédülést, és a pánikot. Gondolkodj tudatosan. Kezdj el magadban számolni, verset mondani. Küldd el a rosszabbik énedet. Tudom, ez elsőre zagyvaságnak tűnik, de nem az. Ha egyszer sikerül, rájössz a technikájára. De pszichiáter tud adni nyugtatót is, meg gyógyszert is. Ismétlem: pszichiáter! Szal amikor jön, a technikára gondolj, ne pánikolj.
2011. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem suliba utazol a busszal, akkor is ugyanúgy előjönnek a rossz érzések? Mert ha nem, akkor lehet, hogy a sulitól szorongsz.
2011. aug. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ez nagyon változó igazából,tegnap elfelé a buszon megint rosszul voltam,hazafelé nem. Nem tudom mikor miért jön rám.. Köszönöm a tanácsokat,ki fogok próbálni mindent. :)
2011. aug. 31. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!