Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mitől lehet? (Kérdés...

Ez mitől lehet? (Kérdés rövid, a magyarázat hosszú. )

Figyelt kérdés

Ezt teljesen nem is tudom megfogalmazni.Ha nagyon ideges vagyok vagy valamin kiborulok akkor először sírok,aztán egyszer csak elkezdem sűrűbben szedni a levegőt..és érzem a számba áramolni a levegőt de nem érzem hogy a tűdőmbe jutna és iszonyatosan elkezdek fuldokolni.Utánna érzem hogy elkezd zsibbadni az arcom aztán ez a zsibbadást érzem a kézfejeimben és a karomban..aztán elkezdek remegni..és nagyon nehezen lehet ilyenkor lenyugtatni.Mostanában pedig már ha egy kis stresszér egyből az idegsségtől sírvafakadok de teljesen akaratomon kívül egyszerűen nem tudom kontrolálni.Nyáron szeretnék elmenni orvoshoz mert mostanában nincs időm rá.Tudom hogy itt senki nem orvos,de ha valaki hasonló gondokkal küzd kérem ossza meg velem hogy vajon ez mitől van és mi rá az alkalmas kezelés.

17/l


2011. máj. 8. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
én pánikbeteg vagyok,nekem is hasonló tüneteim vannak.
2011. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Pánikbeteg?..És ezt hogy lehet kezelni?
2011. máj. 8. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
gyógyszerekkel, legalábbis a legtöbb orvos ezt egyszerűbbnek tartja... pedig a terápia sokkal hatásosabb szerintem
2011. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! A leírásodból úgy látszik, hogy nehezen kezeled a stresszel járó helyzeteket. Én is a pszichológust ajánlom, mert a gyógyszerek általában csak elfedik a tüneteket. Őket bátran tudom ajánlani: [link]
2011. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!