Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » HElP! Egyre jobban szorongok,...

HElP! Egyre jobban szorongok, kezd visszatérni a pánikbetegség. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2009-ben amikor elballagtam általános iskolából , utána új suliba kerültem, egyszerűen nem tudtam beilleszkedni. Lassan telt az idő.. pár hónap után kiirattam magántanulónak magam. Azóta magántanuló vagyok.Volt utána hogy megint bekellett járjak, nem bírtam. Egy idő után pánikrohamaim lettek. Korházba is kerültem 1 hétig, kivizsgáltak, de nem találtak semmi szervi elváltozást, így felirtak egy atarax nevű kedélyjavítót. Azt szedtem, használt is. De utána. Most hogy megint itt a suli . holnap kellene menni. Most már ez lenne az utolsó évem, és nem adták meg a magántanulói státuszt, mert nincs tartós betegségem stb... Ezt mind ma tudtam meg hogy nem adják meg, hónapok óta tünet mentes voltam, a pánikbetegségem elmult, most érzem hogy kezd visssza jönni, remegek, szorongok. Egyszerűen be vagyok pánikolva, és amikor a roham rám tőr, ááhh nem kivánom senkinek azt az érzést.

Elkezdek remegni, gyorsan ver a zsivem, zsibbadok, nehezen kapok levegők, a vizek vernek. homályosan kezdek látni , és halálfélelmem van.

Újra kezdödik az egész , megint olyan fura érzésem van mint mielött rám tör a roham. Szorongok, remegek.

Mit tegyek. Kérlek adjatok tanácsot, mert nem bírom!!

Eddig ezeket senkivel nem osztottam meg, még a szüleim se tudják.


2011. aug. 31. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy veled volt a probléma. Nem fizetik meg rendesen a tanárokat és bizony ők tanultak pszichológiát. Mi történik az iskolában? Mitől félsz?
2011. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy oszd meg a szüleiddel a problémát, vagy egyedül is elmehetsz a háziorvoshoz. Minnél elöbb, hogy tudjál iskolába járni. Ezeken a tüneteken lehet segíteni.
2011. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!