Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
18 évesen nem volt még barátnőm... Mert valahogy máshogy érzek, gondolkodok és látom a világot mint a többi ember. Amikor bármilyen szeretettel kapcsolatba ' kerülök ' egyszerűen rossz kedvem lesz és feszéjezve érzem magam. Főleg ha a család elött történik. Egyszerűen nem tudom mi bajom van , Már mindenki azzal csesztet h miért nincs barátnőm. Kineziologusnál is voltam de nem használt semmit. Kérem valaki segítsen mert szeretnék egészséges életet élni... :(
2011. szept. 1. 17:32
 1/7 anonim válasza:

Tegyük fel ha megtetszik egy lány és megbeszéltek egy randit, akkor valami félelem érzés uralkodik el rajtad és látni sem szeretnéd őt. Sőt... kiráz a hideg, ha az első találkozásra gondolsz és valahogy még undorodsz is tőle, de nem tudod megmagyarázni miért...

Valami ilyesmit tapasztál már? Vagy rosszul értettem a kérdésed...?

2011. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Üdv kedves sorstárs. Én nekem is ezek a problémáim ( 17 éves vagyok)
2011. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valami olyasmi, de a randi lebeszéléséig se jutok el mert ha már látom hogy szeretettel néz rám azonnal rossz kedvem lesz... Szekszuális vonzódás megvan de szerelmes nem tudnék lenni... Pedig régen nem ilyen voltam, mert az ovodában és alsóban is volt szerelmem... meg nem volt gondom ha az érzésekről kellet beszélnem.
2011. szept. 1. 17:54
 4/7 anonim válasza:

17:43-as vagyok:

érdekes... mert nekem is ilyen problémáim vannak. 17/L vagyok és nm volt még komoly barátom. Az a nagy helyzet, hogy nem is hiányzik. Szerintem későn érő típusúak vagyunk, nem hinném, hogy erőltetned kéne ezt a dolgot. Koncentrálj a barátokra, a szórakozásra. Szerintem barát/barátnő nélkül is lehet élvezni az életet. És, hidd el, mindennek eljön a maga ideje.

2011. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen szerintem én is késön érő vagyok mert nem igénylem hogy barátnőm legyen és őszintén szólva nem is hiányzik... Én pl: 6 évesen keztem el beszélni
2011. szept. 1. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aggodalomra semmi okotok. Én is úgy gondolom későn érők vagytok, akárcsak én voltam. Az első barátommal egyetem első évén jöttem össze, akkor csókolóztam először, de nagyon szorngtam ebben a kapcsolatban, be sem mutattam a barátaimnak, sem a szüleimnek. Azelőtt még kaland sem csúszott be, semmi, mert messzire kerültem a helyzeteket is, amikor valaki közelithetett volna hozzám úgy..pedig voltak jelentkezők. Pont igy éreztem, mint ti. Most 26 éves vagyok, öt éve ugyanaz a barátom és nyoma sincs a félelmeimnek. Én sem gondoltam akkoriban, hogy ez megtöténhet. Ne szomorkodjatok emiatt, semmi komoly :)
2011. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"18 évesen nem volt még barátnőm..."


A 18 évesek kb. 1/3-ának nem volt "még". A méget azért teszem idézőjelbe, mert ez nem verseny. Semmit se nyer az, aki "előbb kezdi".

2011. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!