Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez a jelenség? Másnál is...

Mi ez a jelenség? Másnál is volt ilyen vagy hasonló?

Figyelt kérdés

Időnként derealizáció tör rám, már megfigyeltem, hogy bizonyos helyek hozzák elő. Ezek a helyek olyan helyek, ahol régebben jártam, mikor még a város egy másik részén laktam a szüleimmel. Már egy éve külön lakok, de ha visszamegyek szüleimhez, vagy arra a környékre borzasztóan érzem magam, pedig jó a kapcsolatom a barátommal, akivel élek, meg is fogunk a házasodni. A szülőkkel is jó a kapcsolatom. Lehet, hogy hiányzik a régi környék, meg szerettem ott lakni, de akkor se kéne, hogy derealizációm legyen ott...

Pszichológushoz járok, már folyamatban van, hogy kiderítsük mi az oka, de addig is megkérdezném, hogy más is volt e hasonló helyzetben, hogy bizonyos helyeken, helyzetekben derealizálódott e, és hogyan, mennyi idő után múlt el?


2011. szept. 3. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, furcsa, de nekem is akkor, ha hazamegyek és minél közelebb érek, annál erősebben. Még nem múlt el...de már nincs annyira sokszor, mint régebben
2011. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen kihalt/sivár hangulatú környékek.
2011. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy kihalt a környék, kb olyan, mint ahol most lakok. Nem a környékkel van a probléma, hanem az én fejemben :)
2011. szept. 3. 23:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi majd segít a pszichomókus :)
2011. szept. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, más választásom nincs :)
2011. szept. 4. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!