Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől vagytok boldogak?

Mitől vagytok boldogak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
5 szem frontin amikor hat. Nekem lehetetlen hogy párkapcsolatom legyen ezért abbal lelem boldogságom ha nem érzek semmit.
2011. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha festek egy jó képet, vagy a természetben sétálok, egy-egy kulturális program is megmozgatja az agyam boldogságrészét, pl. egy jó koncert, vagy egy érdekes kiállítás. Meg persze boldoggá tesz a családom is: a férjem és a fiam.
2011. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

...igazán csak azok boldogok,

kit szeretnek az asszonyok. :)

2011. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha az orvosaim a 3 havonkénti rendszeres vizsgálatok alkalmával azt mondják, hogy: minden rendben, találkozunk 3 hónap múlva.
2011. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha a púpom nem szaggat.
2011. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összebújunk lefekvés előtt a kisfiammal.
2011. szept. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha nyer a Fradi.
2011. szept. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igazi boldogság szeretetet adni és kapni. Élvezni az élet apró örömeit szépségeit. Megtalálni a rosszban a jót, csúnyában a szépet.

Az optimista ember boldog igazán, mert bármi is történjen, megnyugtatja a tudat, hogy szép dolgok is vannak az életben.

Nem zavarmentes az életem, de van családom- szerető férjem, két gyönyörű gyermekem. Nincs mindig jó kedvem, de ilyenkor is tudom, ha más szemszögből nézem a dolgokat akkor minden szép és jó lehet.

2011. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden rosszban van valami jó! A boldogság szerintem az, amikor észrevesszük az élet apró és nagyobb csodáit. Pozitív a pozitívat negatív a negatívat vonzza. Bárkiből lehet pozitív gondolkodó:) happyhope/mejutka
2011. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha épp nincs távoli városban a szerelmem, hozzábújhatok és szorosan átölel.
2011. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!