Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet személyiségzavar?

Ez lehet személyiségzavar?

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem tudom magamat elfogadni olyannak,mint amilyen vagyok,nagyon sok alaptalan szorongásos rosszulléteim vannak mindennap,de inkább azt mondanám nagyon furcsán érzem magam,mintha nem látnék "tisztán",úgy érzem mintha álomvilágban élnék,ez az első pánikrohamom óta van így,ami 2 és fél éve történt,koffein hatására valamiért ezek a tünetek fokozódnak,van hogy olyan szinten teljesen elkeseredek,már egy csésze kávéttól is rosszul érzem magam és nem a "valóságban" érzem magamat,most nagy szükségem lenne az egészségemre,mert nemsokára mindennap 6 órát fogok gyakorlatozni egy helyen egy tanfolyam elvégzése érdekében,így kínszenvedés lesz.

Állandóan tükörbe nézem magam,mert nem tudom eldönteni,hogy más külső szemmel,hogy lát engem valóságban,nagyon sok képet készitek magamról,mert nem tudom eldönteni,hogy nézek ki,és ne szídjatok le,mert ez nálam TÉNYLEG nagy stresszforrás,és nem jó dolgomban,ez már több éve fennáll(a pánikrohamom előtt is)

Előre is köszönöm a tanácsokat :)


2011. szept. 8. 02:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Senki sem tudja egyedül eldönteni, hogy kívülről milyennek látszik.
2011. szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!