Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon a pszichológusok/pszichi...

Vajon a pszichológusok/pszichiáterek tudat alatt nem a saját problémáikat vetítik a betegekre?

Figyelt kérdés
Persze nem mind, csak azért akad ilyen is gondolom. Mert az ismerőseim közül többen most tanulnak pszichológusnak és nem kifejezetten erős jellemek.
2011. szept. 10. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2011. szept. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és mért ilyen határozottan nem?
2011. szept. 10. 00:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vajon most nem a saját problémáidat vetíted az ismerőseidre? ;)
2011. szept. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
bizony, de tudok róla :) :D
2011. szept. 10. 01:56
 5/10 A kérdező kommentje:
meg hát ez kisebb súlyú, mintha egy orvos...akinek felelősségteljes munkája van :D
2011. szept. 10. 01:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán rávetítik,vagy akár skatulyába is raknak.

Ezt nézd:)!

http://www.youtube.com/watch?v=8jyvKdlYljI

2011. szept. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, egyre több ember megy pszichológusnak, van köztük ilyen is, olyan is...:( Valóban előfordulhat, hogy némelyik betegebb a páciensénél, de azért az viszonylag ritkán fordul elő, hogy a saját problémáját vetítse a páciensre...:)
2011. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább avval a problémával találkoztam, hogy miközben engem "fejteget", egyre jobban kikristályosodik számára, hogy a tanult táblázat melyik oszlopába és sorába illek bele.. és ha mondok egy kérdésre egy olyan választ, ami ezt borítja, akkor azt nem is rejti véka alá. "Evvel meglepett. Magának amazt kellett volna válaszolnia."


Szóval én nem gondolom, hogy feltétlenül a saját problémáját vetíti ki, de hogy nem tud szabadon, rugalmasan gondolkodni, az előfordulhat.

2011. szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 05:14


Ezt már sokszor megnéztem :D Benkő flúgos :D

2011. szept. 10. 13:22
 10/10 anonim válasza:
Aki normális pszichológus, vagy pszichiáter, az nem. Habár tekintve hogy tele van a szakma pszichés betegekkel, előfordulhat.
2018. júl. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!