Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érdekel egyáltalán...

Miért nem érdekel egyáltalán semmi? Régen nem ilyen voltam.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Egyszerűen semmi nem tud érdekelni. Nem járok iskolába, nem járok sehová. csak itthon vagyok. Nem érdekel semmi, még az sem hogy el is vihetnek , és állami gondozásba vehetnek, mert nem megyek iskolába. Egyszerűen nem érdekel semmi sem, az élet sem semmi.

Szép lassan lettem ilyen... 2 év alatt. Régen nem voltam ilyen, sőt az ellentéte voltam, mindenbe benne voltam , imádtam élni, suliba járni , hülyéskedni stb... Valami megváltozott bennem, De mi lehet az? És miért történhetett?


2011. szept. 10. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
erre mi nem tudhatjuk a választ.neked kell magadba nézned..mi történhetett 2 évvel ezelőtt,amitől ennyire megváltoztál?
2011. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az. Próbálom már fél éve megtalálni ennek az okát, de egyszerűen semmi olyan dolgot nem találok ami miatt így megváltoztam. :(
2011. szept. 10. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:

(első vagyok)

hidd el,hogy lehet olyasmi is az ok,amit a legkevésbé sem gondolnál.

2011. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nikaa11 ***** válasza:
Keress fel egy pszichologust vagy mond a szüleidnek h menjetek együtt.Ez komoly dolog amit még helyre tudsz tenni de késöbb sokkal nagyobb baj lehet belőle.Egy próbát meg ér,hidd el!!!!
2011. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!