Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosság megoldás egy...

Az öngyilkosság megoldás egy kilátástalan problémára?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 02:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2011. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdező,konkrétan mi a problémád ami miatt ilyen eszedbe jutott?
2011. szept. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ez azért van, mert a társadalmunk legújabb generációját magára hagyták a szülei, ők beadják az iskolába hogy ott majd nevelik, mert magukkkból indulnak ki, hogyőket ott "nevelték" (szocializmus) és a sok reklám meg a táblák, a villódzó fényreklám elhiteti az emberekkel, hogy mindig több kell nekik. belerokkannak a magányba mert félnek egymástól, és becsapják magukat, és a gyermekeik isszák meg a levét, mint az olvasó.
2012. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó elfelejted kimondani hogy ezt fogyasztói társadalomnak hívják,a pénzről szól és amögött meg tudja mindenki milyen zsiványok állnak... ők az okai hogy az emberek ide jutottak.És csodálkoznak hogy így szeretik őket a világon mindenhol...
2012. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Remélem még élsz mikor megírom ezt az üzenetet. Nem tudom hogy milyen lehet meghalni, még soha nem próbáltam, úgyhogy nem tudom mi van a halál után. Viszont eddigi ismereteim szerint nézve az öngyilkosság megoldást jelent az öngyilkos személy számára. Ha tényleg ezt akarod, ne nekünk panaszkodj. Légy határozott!

Remélem segítettem

2016. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Peterferi válasza:
Mondanám hogy, nem de hazudnék pár hete megfordult a fejembe de pusztán a kiváncsiság milyatt hogy fájna nem fájna. Most ne érts félre csak gondoltam rá. De egyépként ha már csak eleged van de még lehet valamit tenni akkor értelmetlen ha nem lehet akkor meg teljesen megértem.
2020. jan. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!