Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért történik velem annyi...

Miért történik velem annyi rossz dolog, hogy ezek miatt az életem is eldobjam magamtól?

Figyelt kérdés
több éve már annak hogy semmi jó nincs az életemben, besokalltam és nem bírom már. a családdal való viszonyom reménytelen, hiába állok akárhogy a helyzethez, bármire vágyom semmiben nem kapok segítséget, nincsenek barátaim, pedig mindig segítőkész voltam mindenkivel, még akkor is ha tudtam hogy nem kapok cserébe semmit, és még akkor is ha tudtam hogy az illető pl. elmondd mindennek a hátam mögött. a barátnőm már nem tart rám igényt, pedig szívből szeretem és nem bántottam volna meg soha, de ezeket is csak itt merem leírni mert senki nem tudja ki vagyok. nem tanácsot kérek, csak kiírtam magamból hogy mire készülök.
2011. szept. 21. 14:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Látod? ilyen hangnemben is le lehet írni... örülök hogy sikerült helyre hoznod az életed. De akkor elmesélek még valamit (ha már tényleg olyan oldalon vagyunk hogy nem derül ki hogy ki kicsoda). Apám aki nevel és aki a főnököm egyben 62 éves, és szívbeteg valamint cukorbeteg, és folyamatosan zsibbad a lába, tavaly volt neki egy stroke nevezetű betegsége, az agyába elzáródott egy ér, és majdnem belehalt. Tömören és röviden: ha ő meghal akkor öröklök tőle kb 60 millió ft. adósságot. szerinted rendbe fogom tudni tenni az életem? most őszintén? buta és naív aki azt mondja hogy igen... az a szomorú hogy csak annyiban vagyok hibás hogy megszülettem, soha senkinek nem ártottam, és ha elrontottam valamit akkor mindig helyre is hoztam, de huszon, vagy akár harminc évesen nem fogok tudni megbírkózni egy ilyen mértékű adóssággal, ami ráadásul amiatt van mert tartoznak apámnak egy csomóan... még az sem mondható hogy elrontotta az öregem... mert tisztességes ember,csak gerinctelen alakokkal kötött üzletet sajnos...
2011. szept. 21. 16:51
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus vagy ,de lányként mondom azért félnék tőled :(


Nagyon sokféle szar van az életben ..nem is akarok ebbe belefolyni ,mert tényleg nem vagy könnyű helyzetben .

Azért érdemes volna utána menni ennek a dolognak esetleg illetékes hivatalokban érdeklődni, h tényleg mi vár rád a későbbiekben . Ha jól tudom van olyan h ha külföldre mész az itteni tartozásod elévülhet -de azt nem tudom h minden esetben így van e .


Az pedig h jó ember vagy -Te érzed .ÉS ha tényleg belül úgy érezd és már nem másoknak akarsz megfelelni ,akkor ebből ne adj alább soha ! Csak nézd meg jól kinek adsz szeretetet és figyelmet ,és azt is h mennyit ! Tudj nemet mondni ! És a megfelelő személynek pedig igent ..


Ajánlom a Csernusnak a Férfi c könyvét .

Én a Nőt olvasom -érdekes. Nem egy életrecept ,de ha figyelmesen olvasod ráébreszt dolgokra ..


Vigyázz magadra! És ne csinálj butaságot ,szerintem értékes ember vagy !

2011. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Jó reggelt idegen,Anett vagyok újra,olvasom ez a 60 millió Ft...nagyon durva,sajnos ez már ok egy súlyos depresszióra,szivesen segitenék,de fogalmam sincs,hogyan lehetséges ezt megoldani:-(

Kívánom neked,hogy megoldódjanak a gondok,és békességre és szeretetre lelj.Akármennyire is nehéznek tűnik ez.(Nemcsak tűnik,ne érts félre,az egész helyzet az).

Sok sikert hozzá!Sajnálom,hogy nem tudok mással szolgálni:-(

2011. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Idegen? :) Tomi vagyok amúgy. Hát figyelj, ezért birom az olyan embereket mint pl az első válaszoló hogy leoltanak mint az állat, közbe meg azt sem tudják miről van szó. Kár hogy nincsenek ilyen beállítottságú emberek a környezetemben mint Te :/ nekem már az is nagy segítség volt hogy nem minden válaszban csak az volt hogy mekkora hülye vagyok meg stb, hanem volt egy ember aki tud gondolkozni, és értelmesen válaszolni, megoldást találni a problémára... köszönöm
2011. szept. 22. 12:41
 15/17 anonim ***** válasza:

Tomi,itt Anett:)Hát igen,de ha belegondolsz,sok embernek könnyebb ilyen stílusban beszélni a másikkal,minthogy értelmesen megnyilvánuljanak.És ez nagyon szomorú.

Remélem ebből a pár válaszból(csak az értelmesekre gondolok) leszűröd hogy nem érdemes kioltani az életed,mert kell hogy legyen megoldás rá,és eljön a te időd is,ki kellene várnod,és mivel nem vagy egy szemét ember,úgy tűnik az írásaidból,így erősen hiszek benne,hogy párra fogsz lelni,aki viszontszeret majd,és nem vesz semmibe,mint a mostani lány.(Megjegyzem,hogy azért nem érdemes az időt,kedvességet szánni-már-rá,mert nem szeret viszont a jelek szerint,és így ez túl sok energiádat fogja elvonni).És nagyon nagy szükség lesz az energiádra,nem kéne hogy elmenjen mellékvágányon.:-)

2011. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
nem kéne kiontani az életem... ezzel én is egyet értek (most), mert hazaértem melóból és bevettem 8 szem nyugtatót. ne kérdezd miért, de rászoktam teljesen. kb. 3-4 hónapja minden nap be kell vennem, ellenkező esetben pillanatok alatt elborul az agyam és olyankor nem lehet hozzámszólni. a környezetem miatt szedem, de volt már ebből probléma is régebben. bevettem egy dobozzal egy csütörtök délután és péntek reggel úgy találtak rám hogy a fejem körül tiszta vér volt minden (valszeg beverhettem mikor elájultam) nah akkor azonnal elvitt a mentő, és az orvos azt mondta hogy nem sok híjja volt hogy elérjem a célom... igazából elismerem hogy nem vagyok tökéletes, hiszen senki sem az, vannak hibáim, nem is kevés, de ami viszont bennem megvan és talán sok más emberben nincs, az az hogy a becsületemet semmiért nem adnám cserébe, mert azt csak egyszer lehet eljátszani. Elég sok belső szervem tönkrement, többek közt a szívem, a májam és a vesém is, de nem tudok mit csinálni, csak annyit tudok megígérni hogy amíg élek tisztességes ember leszek, és nem leszek senki terhére. Volt egy nagy álmom, ami kibillentett volna ebből az állapotból, de amikor apumnak megemlítettem annyit mondott hogy vegyem meg magamnak. egy motorról van szó, és szó se esett arról hogy vele akartam megvetetni, csak megkérdeztem hogy szerinte van e erre lehetőség? erre annyi volt a válasza, hogy hagyjam már dolgozni, nem tud most ilyen hülyeségekkel foglalkozni. annyit mondtam neki hogy: "bocsi..." és otthagytam. Anyám ma üzent nekem nővéremen keresztül hogy vágjak neki össze 30 mázsa fát. Ezzel nem lenne semmi baj, mert össze fogom vágni, de tényleg úgy kér meg erre hogy az utcán köszönés nélkül megy el mellettem? Nagyon nehéz embernek maradni egy ilyen sz*r világban...
2011. szept. 22. 17:01
 17/17 anonim ***** válasza:
Drága Tomi!Csak írj igaz ezzel nem oldódnak meg a problémáid de itt vagyunk neked.Mindenkinek van gondja én például úgy élem 36-évesen 2-kisgyerekkel a minden napokat,hogy a párom bármikor meghalhat.Sajnos nagyon sokan vagyunk kilátástalan helyzetben de mottóm "valahogy majd csak lesz ".Én nem tudtam megbeszélni senkivel a problémáimat pedig lett volna miről írnom de nem volt még számítógépem sem aztán elkezdtem sajnos hangosan magammal társalogni" hát volt néhány érdekes pillanatom az utcán" és hidd el nekem tényleg segített.De látod te tudol általunk támogatást kapni van miért élned hidd el!!!! írjjjjj
2011. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!