Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet az oka? Mi ez az érzés?

Mi lehet az oka? Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny-lelkű vagyok, viszont, ez az "érzékenység" gyakran abban is megmutatkozik (többek között), hogy-ha pl.: hallok egy szép számot, vagy megpillantok egy jó fotót valahol (akár természetfotót, akár a barátaimról valami vicces képet), kész extázisba esek, annyira felmegy az adrenalin-szintem, nagyon beleélem magam a dologba. Rengeteg érzelem van bennem, és e érzelmek "extázis-szerűen kitörnek". Ezért gyakran még egy komolyzene hallatán is olyan nagy mértékben "elemzem" a zenéből áradó érzéseket, hogy emiatt otthon (ha senki sem látja, maximum a család) össze-vissza rohangálok a szobámban, közben ugrálok is néha az áradó érzelmektől. Néha már zavar is, hogy ennyire "feldobnak" ezek a dolgok. Rengeteg szeretetet érzek, és sokat aggódok, ez is jellemző rám.

Egyébként, az élet más területein is megmutatkoznak ezek az érzések. Például, gyakran az iskolában, az utcán, vagy más közhelyen "figyelem" az emberek reakcióit, hogy más ember mit vált ki belőlük, és szintén, "elemzem" őket. Az érzelmi világom gyakran megmutatkozik a fotóimban is, mások véleménye szerint.

18/F


2011. szept. 27. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan vagy mint én! :)))

Én is ugrándozok, járkálok, ha hallok egy jó zenét! Mintha magamat hallottam volna!

Nagyon jó lelkű fiatal srác lehetsz! Csók!

25/L

2011. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki.
2011. szept. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

22:45


Örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül. :)

2011. szept. 28. 18:15
 4/5 A kérdező kommentje:

09:20


Örülök is neki.

2011. szept. 28. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:

"hogy-ha pl.: hallok egy szép számot, vagy megpillantok egy jó fotót... extázisba esek, annyira felmegy az adrenalin-szintem, nagyon beleélem magam a dologba. ... gyakran még egy komolyzene hallatán is olyan nagy mértékben "elemzem" a zenéből áradó érzéseket, hogy emiatt otthon (ha senki sem látja, maximum a család) össze-vissza rohangálok a szobámban"


Tudsz élni, egyszerűen ennyiről van szó.

2011. szept. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!