Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már pszichopata munkatárs...

Volt már pszichopata munkatársatok?

Figyelt kérdés

Most kezdtem egy új munkahelyen. Egy ott lévő "kedves" koleganő élethivatásának tarja, hogy elüldözze az új embereket. Már az 1. nap belém kötött, és közölte, hogy már az elődöm is 2 két után bedobta a törölközőt. Nem tudom mit csináljak. Teljesen tanácstalan vagyok, mert ugye mostanság nem állnak sorba az emberért.

Amúgy ez pont egy szociális intézményben van.


2011. okt. 13. 10:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem csak az a "pszichopata" aki mindenkit kinyír.
2011. okt. 17. 18:34
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el idegileg kikészíteni, holnap mosolyogva köszönj rá zavard össze, másnap te rúgj bele érzelmileg amilyet csak tudsz utána kedveskedj neki.Csak így meg az ilyen elmebetegekkel.Ha fizikailag hozzád érne a legkisseb esetben is szólj főnöknek fegyelmivel kirúgják illetve hívd ki a rendőrséget és vetess fel jegyző könyvet.Még a jövőjét is elbaszhatod.:)
2011. okt. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Utolsó, én inkább hozzád se szólok xD
2013. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Pedig a kettővel ezelőtti hozzászólónak igaza van. Az ilyen pszichopatáknak hiába beszél az ember! Nekem is van egy ilyen munkatársam Balassagyarmaton, szerencsére nem főnököm az pszichopata Béri Norbert! A legfontosabb és legveszélyesebb tulajdonságuk, hogy egy másodperc alatt megváltoztatják a személyiségüket, gyilkos állatból egy szempillantás alatt válnak kedves, megbízható, objektív, együtt érző emberré. Általában a főnökeik felé rendesek és másfelé állatok! Rendkívül manipulatív emberek! A saját főnökeik sem hiszik el róluk, hogy milyen kegyetlen szemetek. Az ilyenekkel nem lehet mit tenni, csak hogy megszabadul tőlük az ember. Vagy kilépsz, vagy kirúgatod egy súlyos dolog miatt!
2015. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!