Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatos epilepsziás rohamok...

Folyamatos epilepsziás rohamok. Seduxen?

Figyelt kérdés

EEG, minden kivizsgálás negatív lett, állandó rosszullétek, koponya MR, enyhe vértolulást mutat az agyban és fokozott átáramlást. Alvás megvonásos EEG-re írtak elő ami 1 hét múlva lesz.

Panasz az légzés és látászavar állandóan kapkodom a levegőt. Villogó fényre romlik az állapotom.

3 agyműtétem volt vízfejűség miatt amiből kigyógyultam.

Mit kéne tenni? Azt hallottam a seduxen epielpszia ellenes hatású. Voltam sürgősségin ott semmit se csináltak.


2011. okt. 18. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én meg úgy hallottam, hogy az orvos azért kapta a diplomáját, hogy a megfelelő gyógyszert felírja, és ne össze-vissza szedjünk be mindent!

Párom Convulex-et szed, de azt az orvos írta fel.

2011. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régebben valóban a Seduxent alkalmazták epilepsziára, mert görcsoldó hatású. Az orvos nem adott gyógyszert?

Meg kell kérdezni mitévő legyél?

2011. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy mentős ismerősöm (akivel a rohamaim után barátkoztam össze) azt mondta a Seduxen nem epilepszia kezelésére alkalmas gyógyszer. Az csupán erős görcsoldó és nyugtató folyékony halmazállapotban.

Rám már speciel semmi hatása nincs, rezisztens lettem rá. A legutóbbi rohamom lezajlása után (kb 1 perc volt) nem kértem, mert semmi hatása nem volt már az előző két rohamnál sem.

Szummázva, az csak a roham megfékezsésére használ, hogy lecsillapodjon a test és tudatához térjen. Tapasztalat....

2013. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is Convulex és Topamax gyógyszerem.Keress egy neurológust!!!!

Nme biztos, h elsőre sikerül, nekem is a harmadik "vált be".

2013. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!