Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le a folyamatos...

Hogyan szokjak le a folyamatos evésről?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy ha nem vagyok éhes akkor is annyira kívánom a kaját hogy muszájj ennem valamit és egyfolytában
2011. jún. 9. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
csak annyi kaját vegyél amennyire szükséged van. Amúgy nem hiszem hogy ha akarnád nem bírnád kontrollálni. Egy kis akaraterő kell, vagy szerezz egy embert aki mindig ad egy pofont amikor enni akarsz.
2011. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megértelek, én a stressztől eszek... de szerintem, ha keresel egy hobbit, amit szívesen csinálsz, akkor a közérzeted is javul, nem lesz időd a kajára gondolni :)
2011. jún. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Keress,könyveket arról,hogy alakíthatsz ki életcélokat,illetve ha vannak komoly céljaid,hogy tarthatsz ki mellettük.

Ezek a könyvek megnövelik az önbizalmat,akaraterőt és az önuralmat.

A dolog lényege önfejlesztés és rengeteg önsegélyező könyv létezik ezek többségét sikeres emberek tapasztalataiból származik,de nem könnyű olvasmányok és rengeteg idő kell a megértésükhöz és mégtöbb a tanultak beépítéséhez.

Nekem is volt ilyen problémám mint neked és már leszoktam róla és ami fontosab január végén kezdtem 127 kilóval és most vagyok 107 és egy hónapot ki is hagytam mert volt egy apróbb műtététem és akkor ettem normálisan,mert ha éhezek nehezebben gyógyul a seb ja és igaz láthatóan elég sok izmoz elvesztettem,valószínű emiatt lassult le a fogyásom meg ellazultam,mert elégedett voltam,de még így is sikerült a fizikai erőm 90%-át megőriznem és hihetetlen sok energiám lett és jóideig kényszert éreztem az 50-től 100cm-ig terjedő tárgyak állóhelyből való áttugrására olyan könyűnek érzem magam,azóta néha járok kocogni is és már lenyomok egy kilométert vígan pedig 100 méter is nehézemre esett.

Ja és igen 95 kilóig meg sem állok :) ott már sovány leszek :)

2011. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja és régebben sem,fogyni sem a zabálást megálni nem tudtam önuralmam nem volt és stresszes és feszült voltam egyfolytában és utáltam magam,most viszont sokkal közelebb vagyok ahhoz amit úgy neveznek lelki béke,de még sok a dolgom.

És a könyv ami megváltoztatta az életem a "A siker titka plb"

Olvass el több hasonló könyvet mindben ugyanaz van csak másként más részletek kiemelve több könyvből jobban megértesz egyet.

Most az NLP-t(neuro lingvisztikus programozás) tanulmányozom és nagyon ígéretesnek tűnik.

2011. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szedjél vitamint, igyál gyógyteát, ásvnyvizet, és egyél tartalmasat, tejterméket, étcsokoladet, zoldseget, hogy ne legyen tápanyaghiányod, és ne éhezzen a szervezeted! Mindig legyen Nálad répa vagy rágógumi, ezeket régcsáld! És moindig találj ki valami szórakoztató dolgot, ami elvonja a figyelmet az evesrol: pl. menj el egy különórára, lehetoleg táncra!
2012. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy úszásra!
2012. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez bulémia. Betegség. Ki kell az okát keresni.
2013. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!