Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Metró általi öngyilkosság?

Metró általi öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy valaki a megállóban a sínekre ugrik, mikor a metró épp érkezik. Nem túl korán, így az nem tud időben lefékezni. Biztosan belehalna az illető? Nagyon fájdalmas lehet? Gondolom személyes tapasztalata senkinek nincs, de kíváncsiságból érdekelnének a vélemények. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 25. 15:39
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nehéz beszerezni, ezért ez nem is opció.
2011. okt. 26. 06:21
 12/31 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a legtöbben úgy rontják el, hogy a halántékukhoz tartják és csak a látóidegeket lövik szét. Ezért kell a szájpadláshoz szegezni a fegyvert. Ahhoz meg olyan nagy fegyver meg nem kell, hogy át lehessen lőni az agyig. Azt meg senki nem éli túl, főleg ha egy ideig nem találnak rá.
2011. okt. 26. 06:36
 13/31 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy az öngyilkos már nem látja a koszt,de aki megtalál az igen,és nem szívesen takarítanék:)
2011. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
48%

ma 06:36


Az agyat simán át lehet lőni anélkül, hogy ez életveszélyt okozna. Hollywood nem feltétlenül a valóságot mutatja.

2011. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
57%
Egyik barátomnak a húga úgy lett öngyilkos, hogy a vonat alá ugrott. Csak az iratait vitte magával, beállt egy kanyarba, hogy a mozdonyvezető távolról ne lássa, és amikor meglátta, csak annyit látott, hogy a lány lehajtja a fejét...Mondanom sem kell, hogy mi lett a mozdonyvezetőből. Pszichológus kellett mennie, és nem bírja feldolgozni a történteket, hogy megölt valakit, még akkor is, ha nem tehetett róla, és nem is tudta megakadályozni. És akkor összeszedték ami megmaradt? Az anyjának azt mondták, hogy inkább ne akarja látni. A családját teljesen leépítette a hír, és a tudat. Tényleg ezt akarod? Vagy mondjuk, hogy valaki a metró alá ugrik, ott áll, egy csomó ember, pl. egy kislány, és végignézi? Milyen ember lesz abból. Járhat pszichológushoz, lehet boldog élete attól még, de akkor is valami mindig megmarad az emberben. Nem kell öngyilkosnak lenni, mert az téged igazol, hogy elfutsz a problémák elől.! Azért vannak, hogy megoldjuk őket, és azért, hogy megtanuljuk a rosszban is a jót látni, és bízni Isten kegyelmében. Ez a lényeg.!
2011. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

15:35


Hmmm... Utánanéztem, igazad van, tényleg túl lehet élni egy fejlövést, igaz kicsi rá az esély, de nem gondoltam volna. A biológia mindig is gyenge pontom volt. Ettől függetlenül még mindig úgy hiszem, hogy ez a legbiztosabb módszer, legalább is pl. a gógyszer túladagolásnál, vagy az érfelvágásnál jobb.

2011. okt. 26. 19:55
 17/31 A kérdező kommentje:

17:01


Tisztában vagyok azzal, hogy sokaknak okoznék kellemetlenséget, esetleg traumát, de a halál sokszor ezzel jár. Nap mint nap halnak meg emberek, nem mindig természetes módon, brutálisan, akár emberi gonoszságból. Ez van, ilyen világban élünk. Nem ismered a "problémáimat", nem ismered az életem, nem tudod milyen a személyiségem. Az is lehet, hogy megérdemlem a halált. Lehet hogy összeségében szívességet tennék a világnak. Ja, és milyen isten az, aki hagyja saját teremtményeit így szenvedni, beavatkozás nélkül engedi, hogy ilyeneket tegyenek? Hidd el, nem egyik napról a másikig jutottam erre az elhatározásra, és sokáig próbáltam nem feladni a harcot. De van egy pont, ahonnan be kell látni, hogy nincs tovább.

2011. okt. 26. 20:12
 18/31 anonim ***** válasza:
90%

ma 19:55


Nem kicsi rá az esély. Nagyon szakszerűen kell végezni ahhoz a fejlövést, hogy biztos legyen. Ha valakit kivégeznek, abba többször is bele lehet lőni, ha szükséges. Öngyilkosságban erre nincs mód.


Az érfelvágás pancsos és többnyire nem halálos. Tipikusan az a fajta öngyilkosság, amikor valaki "jelezni akar". Mindenki rögtön veszi a lapot, és sajnálat helyett inkább dühösek a hullajelöltre. A gyógyszertúladagolások csúnya hasmenésekkel vagy gyomormosással érnek véget jó esetben, rossz esetben pedig pl. májkárosodással, a páciens élete végéig behatárolt diétákkal, agykárosodással és sok más kellemetlenséggel. Aki a gyógyszeres módszert választja, az sincs észnél.

2011. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 homo ludensz ***** válasza:
64%
Kedves kérdező nem az Isten az aki elhagyja az embert,az ember távolodik el az Istenétől.Tudom hogy most minden "kenetteljes" szöveg értelmetlen számodra és igazad van,nem tudjuk mennyi traumán mentél keresztül és a jelek szerint besokalltál. A Teremtő viszont csak annyi terhet rak valaki vállára amit el is tud cipelni. Kérd meg hogy segítsen cipelni mert te gyenge vagy. Most gyenge vagy.
2011. okt. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
60%
Elég sokat eljátszadoztam és játszadozok fejben az öngyilkosság gondolatával. Én mindenképp úgy csinálnám, hogy ne keverjek bele másokat. Gondolj bele, miért tennél ilyet szerencsétlen metróvezetővel? Hogy valaki haláláért felelősnek érezze magát? HA metró, akkor én már inkább egyszerűen ráugranék a sínekre, azokban áram folyik, ami elvileg rögtön agyonüt, nem?
2011. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!