Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért volt más a mai pánikroha...

Crv kérdése:

Miért volt más a mai pánikrohamom mint a többi?

Figyelt kérdés
Előtte szorongásba voltam már fészkelődtem minden bajom volt a szobába meleg volt a haveroméknál és kapkodtam a levegőt és minden aztán hirtelen rámtört a pánikroham de most olyan formába amilyen még nem volt.Mintha tényleges infarktus lett volna szorítódott a mellkasom mintha a szivem begörcsölt volna.megilyedtem halálfélelm volt.Tavaly december óta 5-6. roham volt ez de ez más volt mint a többi :S:S
2011. okt. 29. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért mert ez már egy súlyosabb pánikroham hogyha a mellkesod is szirított.. Mindenképp menj pszichológushoz vagy orvoshoz, hogyha nem akarod hogy tovább súlyosbodjon!!
2011. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj hogy egyszer már jártam ezzel.a gyógyszer nem használt és most készülök angliába menni dolgozni:/ de most igazából nem súlyos a helyzetem ez most úgy jött rám hogy rossz volt a komfortérzetem de ettől független előtte agyaltam rajta már hogy ne legyen semmi rosszullétem a barátomnál mert tegnap kimaradásom is volt másnapos és fáradt voltam ma :S ez rátett egy lapáttal
2011. okt. 29. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha Angliába készülsz, föleg el kéne menned megint h megnézesd magad. Ha egy orvos/ gyógyszer nem vált be, beválik a másik. Van ami segít, van ami nem. Azért lenne jó, ha van egy "nyugtató" féléd, hadd használhasd ha muszály külföldön, mert ott elég drága az egészségügy. Ráadásul a stressz is kiválthat rohamokat, nem tudhatod mikor "jön" rád:(
2011. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen most is hirtelen jött rá de előtte már ingerült voltam a rohamra.úgymond éreztem hogy nem lesz jó mert bennem volt a feszültség is .levegővételeim nem voltak jók és főleg a szobába már a meleg miatt is és az rátett egy lapáttal meg hogy nemvolt kipihenve a szervezetem :S igen elkell mennem orvoshoz és gyógyszert is kell kivinnem.xaxaxot tuti viszek az hatásos csak nem jó az se hosszútávon mert rászokok stb
2011. okt. 29. 23:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy erre a betegségre gyógyszert kellene szedni, ez inkább lelki eredetű, de nyilván okoz testi, fizikai tüneteket is. Ha gyógyszert szedsz az csak a tüneteket csillapítja, a lelki problémád ugyanúgy megmarad mellette. Ki kellene deríteni hogy mi okozza, és aztán azt kezelésbe venni hogy elmúljon, vagy legaláb ne legyen ilyen gyakran és ilyen mértékű.Erre való a pszichológus, a beszélgetéseken keresztül nagyszerű eredményeket lehet elérni, persze csak akkor ha a beteg is akarja.
2011. okt. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen ritkán van pánikrohamod, akkor nem kellene folyamatosan szedni a gyógyszert. Ha diszkomfort érzésed van, akkor vegyél be egy adag nyugtatót. Ha nem rendszeresen szeded, nem fogsz rászokni.
2011. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 4. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!