Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 17 éve születtem. De 6nak...

17 éve születtem. De 6nak érzem magam! Mentálisan, néha fizikailag is. Ezt mások sem cáfolják meg. Megrekedtem, mint 6 éves?

Figyelt kérdés

Nem tudom hol vagyok ÉN igazából, mindig változom, könnyen rabul ejtenek rajtam kívüli dolgok, akkor teljesen át tudok változni.. Azt érzem, ami biztos hogy ilyen kicsi vagyok, árva, nem akarok egyedül lenni, mégis be vagyok zárva vlm fehér dobozba, meztelenül, damílok fognak hozzá a négy falhoz, amik a bőrömből nőnek ki.. Mindig megrettenek ezektől a mély érzésektől. Néha rámtörnek hisztik, néha úgy sírok, üvöltve mint ahogy a kétévesek szoktak.. Nézem a testem, és megint csak egy kisgyereket látok.. Állandóan azt érzem hogy kicsi vagyok, és hogy szügségem van másokra.. Hogy valaki mentsen meg! Hogy valaki találjon meg! A beszéd nem fontos számomra, inkább az ölelések, érintések, mosolyok, ajándékok.. Másfelől mindent idegennek érzek, nem tudom hogy viszonyuljak másokhoz..

3 éve 124-125 körüli volt az IQ-m..

Nőhetek majd nagyra, egyáltalán - lényeges ez? Csak ne szoronganék ennyire..


2009. máj. 6. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
szijja.én nem hiszek a természetfeletti dolgokban...lehet, hogy most sokan elítélnek emiatt, de véleményem szerint téged megszállhatott egy kisgyerek lelke.én azt tanácsolom, fordulj szakemberhez...ha nem is ilyen jellegű a problémád, egy "kivizsgálás" nem árthat.;)
2009. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
bocsánat pontosítok...hiszek a természetfeletti dolgokban!:))
2009. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért én a helyedben elmennék egy pszichiáterhez!! Ez nem normális dolog.
2009. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kik vannak a családodban? Ők mit szólnak hozzá? És az iskolatársaid, tanáraid? Első lépésként körzeti orvos.
2009. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyu, ha értelmes vagy (ami az IQ-don látszik), akkor nem rekedtél meg 6 évesen. Lehet hogy érzékenyebb vagy az átlagnál, vagy bipoláris, vagy borderline, esetleg skizofrén, de nem hiszem hogy kisgyerek lennél. Néha a felnőttek is hisztiznek, buknak ki apróságokon. Te ilyen vagy, bár lehet hogy van vmi mentális problémád. De ilyen betegség nem létezik, hogy egy gyerek szintjén ragadj lelkileg, nyugi.
2009. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet skizofrénia, fordulj pszichológushoz. Ha szükséges, tovább küld pszichiáterhez.
2009. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Honnan veszitek ezeket a hülyeségeket? A legutolsó amire gondolnék az a skizofrénia. Nagyon sok ilyet láttam, amikor az éned egy része valamilyen trauma folytán megreked egy bizonyos korban. A többi fejlődik tovább és kompenzál. A Feldmár ír erről sokat. Ajánlom figyelmedbe. Ezt általában hipnózissal kezelik.
2009. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!