Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek nagyon rossz az...

Mit tegyek nagyon rossz az életem senkinek nem kívánom mit tegyek hogy egy picit is jobban legyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek meg csalt a barátnőm e-miat mind két kezemen fel végtam az erem de sajnosn túl éltem be kerültem korházba és újból elő jött az epielpsziám és még csomó betegség elő jött a szüleim most váltak ell 1 hete és én már lelkileg és fizikaolag is a padlón vagyok mit tegyek hogy egy picit is jobb legyen az életem vagy ha nem akkor hogyan öljem MAGAM?
2009. máj. 6. 17:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nincsenek barátaim mert ki közösítenek
2009. máj. 7. 18:14
 12/15 anonim ***** válasza:
a kórházban nem ajánlottak fel terápiát, gyógyszert???érthetetlen!!!
2009. máj. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy akarnod kell,mert ha nem akarod akkor régen rossz!Hidd el vannak rajtad kívül mások is akiknek sokkal nagyobb a problámájuk.Ebben voltam és vagyok én is és már nem vagyok fiatal.Tüzzél ki magad elé célokat,és tudatosítsd magadban,hogy te is megérdemled a boldogságot,értékes ember vagy.Egy élete van mindenkinek.
2009. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyél sok halat meg más ételt, amiben omega 3 zsírsav van, mert annak a hiánya is okozhat depressziót!
2009. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
én már régen fel adtam már csak a halált várom haza j9v9k a suliból is itthon sírok mert már egszerűen nem bírom...:'(
2009. máj. 12. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!