Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most akkor én szociopata lennék?

Most akkor én szociopata lennék?

Figyelt kérdés
mióta észrevettem hogy tudom befolyásolni, irányítani az embereket egyre többször kihasználom ezt, ha nem úgy történik valami ahogy én akarom, akkor "lelki terrort" használok és azzal érem el a célom, úgy hogy az illetőnek már szinte bűntudata van amiatt hogy nem azt csinálja amit én mondok neki.lehet összekeverem mással de akkor mi vagyok? (utolsó féreg patkány stbstb kívül) 18 éves vagyok ha számít valamit
2011. nov. 12. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán inkább antiszociális.
2011. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem pszichopátiás karaktered van, nárcisztikus beütéssel. Lehet személyiségzavarod is, ennyiből nem derül ki. Rosszul érzed magadat a viselkedésed miatt, vagy miért akarsz "nevet adni a gyereknek"?
2011. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Te mindössze annyira tudod befolyásolni a környezetedet, akár a kisbaba, az ordításával. Csak ő őszintén csinálja....
2011. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem érzem magam rosszul miatta, csak kíváncsi vagyok hogy hogy hívják ezt...köszi a válaszokat
2011. nov. 13. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy hangulatember, egyszerűen csak érzéketlen vagy.
2011. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor vagy szociopata, ha nincs az ilyesféle tetteid miatt bűntudatod.
2011. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dagón válasza:
Szerintem csak simán nő vagy.
2012. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!