Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt, hogy meg...

Miért érzem azt, hogy meg fogok halni?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa érzéseim vannak mostanában.. 19 éves lány vagyok, valahogy sokat jár az agyam mostanában, belegondoltam mit rontottam el eddig az életembenn, félek a jövőtől, és valahogy úgy érzem, nemsokára meghalok.. Nem tudom miért van ez.. Rosszakat is szoktam álmodni, és elég világvége hangulatom van, pedig nincs rá okom, okos vagyok és azt mondják irigylésre méltó minden tekintetben, mégis így érzem.. Már attól is elkezdtem félni, hogy a pokolra jutok néhány cselekedetem alapján.. Meg az érzéseim is teljesen furák.. néha olyan "idegen" érzésem van, mintha külön lenne a testem meg a lelkem, vagy mintha nem is én lennék, és néha nem érzek semmit amikor kellene, és nem hat meg semmi.. pedig nem vagyok depressziós...

Mitől lehet ez?:S


2011. nov. 12. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Deperszonalizáció mikor úgy érzed nem vagy magad. Ezzel és a többi gondoddal jó lenne pszichológushoz menned.
2011. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
mert megfogsz halni. ahogy mindenki más is :D szóval sz.rd le a vallást(méghogy pokol:D:D) meg a lelket mivel az sincs ám de ezt majd megtudod mikor eljön az időd, Meditálj egy kicsit, utánna élvezd tovább az életet és légy boldog... :D
2011. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Meg fogsz halni, és biztos a pokolra is fogsz jutni. Hol itt a baj? Ugyanis mióta világ a világ, eddig mindenki meghalt, és jó részüknek csak a pokolban maradt hely. Odafönn már minden hely ki van adva. Politikusoknak, és bennfenteseknek
2011. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy belső figyelem hiányára való jelzés. Ha balesetet szenvednél, akkor rád figyelnének azt gondolod, holott jobb lenne valami kreativitással ezt elérni. Talán most egy rossz életperiódusod van? Ha sok negatív dolgot összegyűjtesz, akkor kerülhetsz ilyen helyzetbe.
2011. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18 vagyok és én is pont ilyenekkel küzdök xx ... amúgy én voltam pszichiáternél, azt mondták generalizált szorongás o.O ... nálam így valahogy az évek folyamán alakult kiaz, hogynem bízom az emberiségben, nem bízom a természetben. Pl. egy hetes szorongásrohamot (vagy nem is tudom minek nevezik) a szeptember végén lezuhanó műhold miatt, hogy jajj tuti rám esik és meghalok, vagy a családom többi tagjára, de amúgy mindenben csak a halál lehetőségét látom, és ezért nem élvezek semmi, lassan depis is vagyok emiatt. Sosem voltam optimista, de az elmúlt 1 évben voltak gondok itthon, amik megingatták a családi békét, és az amúgy is instabil lekiálapotomat (mindig is szorongós voltam), ennek tudom be ezt az egészet. Nekem is vannak nemlétezéses dolgaim o.O olyan rossz. Én amióta kitört rajtam a szorongás komolyabban, azóta folyamatosan álmodok, felkelek éjszakánkét (van hogy szorongásos állapotra :S), és elég zavaros dolgokat, ellenben régen mindig tornádó, vihet, meteor volt a fő téma xD.
2011. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt azóta? Élsz még?
2017. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
En is ugyanezeket erzem pedig en 21 eves fiu vagyok es igazabol mindenem megvan ami kell kb ugyhogy foggalmam sincs mitol gondolok mindig a rosszra voltak par honapja panikrohama furcsa erzeseim mindenfele leirnam el se tudnatok kepzelni vagy csak hulyenek neznetek :dd mindig arra gondolok h szur sokszor a melkasom vagy sokat faj a fejem tuti valami nagy bajom van vagy lesz vagy hogy 5 perc mulva osszeesek ugy erzem magam kb mint egy 70 eves nyugdijas ahogy gondolkodik foggalmam sincs mi lehet ez
2017. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia! Élsz még?:)
2023. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia 😞 itt vagy még köztünk?
2023. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hasonlókkal küzdünk itt egy páran :/
dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!