Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt, hogy meg...

Miért érzem azt, hogy meg fogok halni?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa érzéseim vannak mostanában.. 19 éves lány vagyok, valahogy sokat jár az agyam mostanában, belegondoltam mit rontottam el eddig az életembenn, félek a jövőtől, és valahogy úgy érzem, nemsokára meghalok.. Nem tudom miért van ez.. Rosszakat is szoktam álmodni, és elég világvége hangulatom van, pedig nincs rá okom, okos vagyok és azt mondják irigylésre méltó minden tekintetben, mégis így érzem.. Már attól is elkezdtem félni, hogy a pokolra jutok néhány cselekedetem alapján.. Meg az érzéseim is teljesen furák.. néha olyan "idegen" érzésem van, mintha külön lenne a testem meg a lelkem, vagy mintha nem is én lennék, és néha nem érzek semmit amikor kellene, és nem hat meg semmi.. pedig nem vagyok depressziós...

Mitől lehet ez?:S


2011. nov. 12. 18:58
1 2
 11/11 anonim válasza:
Telibe ugyanez, bár nekem szerintem meg van az oka, hogy miért érzem így. :(
dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!