Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már olyan ismerősöd, aki...

Volt már olyan ismerősöd, aki sokáig a saját haját ette?

Figyelt kérdés
Aki hajevéssel küszködik, miért csinálja?
2009. máj. 9. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig rágtam a hajam, meg ettem. Kb. 4 éves koromtól 9 éves koromig. Szerintem a stressz lehet az oka, vagy nem tudom, eléggé frusztrált gyerek voltam. A mostani sulimban van egy tanárnő, ő is eszi állandóan a haját. De nem kérdeztem tőle, hogy miért. Szerintem így vezetjük le az idegességet.
2009. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet utánanézni olyanoknak, hogy szép többkilós tömböket emeltek ki az ember gyomrából, mert a haj nem emészthető, és sűrű gombolyag lett belőle.
2009. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocs, hogy nem válaszolok, hanem kérdezek: az anások is eszik a hajukat?
2009. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem ez nagyon sok embernél jelen van.Én is rágtam,és ettem a hajamat,és igazuk van az előttem szólóknak,hogy a stressz okozza ezt.De tényleg nem ártalmatlan...

Én nehezen szoktam le róla,áttértem a hajtekerésre:S:S

2009. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

gyerekkoromban végig rágtam a hajam, sőt a paplanom csücskét is...lyukas volt minden ágyhuzatom

a rossz szokásnak az vetett véget, hogy anyukámék kórházzal fenyegettek, ahol műtéttel kell majd kivenni az összegyűlt hajat és cérnát a hasamból...ez elegendő visszatartó erőnek bizonyult, mert onnantól kezdve megálltam

2009. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
MERT FOGYATÉKOS AZÉRT!!!!!!
2009. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon komoly lelki betegség!!! ha valaki csak rágcsálja, akkor az még csak egy rossz szokás, de ha eszi, akkor ott már gond van!
2010. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A hajeves vagy trichophilia a neurozis egyik formaja , kenyszerbetegseg.Okai alltalaban gyermekkori trauma ami az agy mevaltozott funkcijojahoz vezet ami altal a hisztamin koncentracioja a verben alacsonyabb az atlagosnal.Antidepresszansokkal lehet kezelni.
2010. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!