Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiás vagyok?

Anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves, 165 centi, 45 kilogramm vagyok. Nem látom magam nagyon kövérnek, de van egy szépségideálom, és ahhoz még nem vagyok elég vékony. Sokszor utálom magamat, ha eszek, bűntudatom van. Az utóbbi pár napban többször hánytattam magam. Sírtam közben, mert nagyon kellemetlen, és tudom, hogy nem helyes, mégis újra és újra ledugtam az ujjam a torkomon. Néha éjfélkor kikelek az ágyból, mert úgy érzem, muszáj kicsit edzenem. Sajnos nehezen állom meg az evést, mert mindig van valami, amit megkívánok. :( A célom a 40 kilogramm! Azt hiszem, mindent leírtam. Én nem érzem magam anorexiásnak, vagy másféle étkezési zavarosnak, mert van egy nagy különbség: nem látom magam kövérnek. Ugye igazam van?


2011. nov. 16. 17:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én 11 éves vagy (pár hónapja)és 43 kg vagyok, de nem érzem magam kövérnek. Szerintem elég vékony vagy.
2011. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
* vagyok (Előző vagyok)
2011. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!