Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Életuntság, motivációhiány....

Életuntság, motivációhiány. Egyedülálló nö vagyok és nem szeretem a munkámat sem. Ezen nem tudok jelenleg változtatni. Viszont szeretnék kilábalni a depressziómból. Szedek antidepresszánst is. Szerintetek sikerül?

Figyelt kérdés
mi adhatna új eröt? amivel elviselhetöbb lenne az életem.
2011. nov. 24. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedülálló nő vagyok (35) és értem mit érzel. Én sem szerettem a munkám, bár márciusban elbocsátottak 16 év után. Most nincs munkám. Nekem a sport segített sokat, eljártam futni, addig amíg jó idő volt, az pörgeti a hormonokat és arra a napra vidámmá tesz. Most bent a lakásban sok jó pörgős zenét hallgatok, arra tornázom az is sokat segít. Segít még a zene, most gitározni tanulok, és a netről nyelvet tanulok, angolul nézek mesét, filmet, az is nagyon izgi. Álmodozásképp olvasok egy Rómáról szóló útikönyvet. Nem is tudtam milyen jó "fejben" utazni. Ja és még sokat segített a savtalanító kúra, az elűzte a lehangoltságomat (erről írok ha érdekel). A lényeg hogy ne hagyd el, magad. Most olyan dolgokat kell csinálni, amit társ mellett, gyerek mellett nincs idő. Asztrológiai tanfolyamra is járok három éve. Na a lényeg,hogy csinálj valamit... Amúgy néha én is, mindennek ellenére depressziósnak érzem magam, de küzdök.
2011. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még annyit, ha nem szereted a munkád, mi lenne ha keresnél mást, vagy elvégeznél egy Okj-s képzést. Fontos hogy olyan munkát végezzünk amit szeretünk. Most én is valami mást próbálok, bár még nem tudom mit. De kéne egy új szakma... Úgy nem megy az élet, hogy se társ, se gyerek, se munka ami éltet. Tehát lépni kell.
2011. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy különben?
2011. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz filmet nézni, itt van néhány ami nekem rengeteget segített a depis időszakomban.A szereplőiknek olyan problémákkal kell szembenézniük, feldolgozniuk ami mellett a mieink nagyon eltörpülnek. Az ő hozzáállásuk segíthet neked is, ahogy segített nekem is.

http://www.youtube.com/watch?v=Oj_cAMMxyBU&feature=player_em..

[link]

[link]

[link]

Ha ezek tetszettek, írj és küldök linket ahol sok hasonlót találsz.

Én már kaptam új erőt és az életem több mint elviselhető, több mint 1 éve nem voltam még csak lehangolt sem.

Ezt kívánom neked is.

2011. nov. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Nekem a depresszióból a következő dolgok segítettek kijönni: sok mozgás (eleinte semmi kedved nincs hozzá, mégis egyre jobban érzed majd magad tőle), Dr.Lenkeis B1-vitamin + C-vitamin. - én ezek nagy dózisú szedését javasolnám az antidepresszáns helyett.( Fölösleges gyógyszerekkel tömnek minden embert, mert a természetesebb megoldást a gyógyszeripar nem csípi. ) Engem végleg az szedett ki a lelki gubancból, hogy megismertem a párom. Ha már valamennyire összeszedted magad, irány a netes társkereső. Esetleg, még önsegítő könyvek olvasása is sokat segíthet. (pl. A Titok)
2011. nov. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már a vitaminoknál tartunk, depresszió ellen jó a halolaj kapszula is.

Nézd meg ezt:

[link]

2011. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszaitokat!!! Kipróbálok mindent!! :)
2011. nov. 28. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!