Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik drog butítja legjobban...

Melyik drog butítja legjobban az embert? (Előtte-utána teszt alapján /nem bedrogozva/)

Figyelt kérdés

Az internetem azt olvashatjuk, hogy az alkohol a legkárosabb drog, de ebben a felmérésben menne voltak az alkohol által okozott egyéb dolgok is, pl.: baleset, szédülés miatti sérülések, verekedés, és emiatt bekövetkezett súlyosabb sérülések... stb.


Én arra vagyok kíváncsi, hogy ha valaki bevesz egy drogot majd 2-3 nap múlva (mikor már józan), akkor, hogy tölti ki a drog használata előtti tesztet. Melyiktől lesz a "legbutább"?


2011. nov. 27. 21:14
1 2
 11/12 ArnTattoo válasza:
A szipózás tényleg elég agykárosító hosszú távon. Mert elvonja az oxigént az agytól ezzel egy kábult állapotot idéz elő. Ugye minél tovább csinálja annál több agysejt pusztul el és az agy nem tud eleget termelni ezért lesz az illető "hülye". Nagy általánosságban hígítót valamint technokol ragasztót szipóznak. _Melyiktől lesz a "legbutább"?_ Szerintem ettől.
2011. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Alkohol.
2021. nov. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!