Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nagyon depressziós vagyok,...

Ha nagyon depressziós vagyok, szomorú, és kilátásnak tartom az életemet, mert öregszem34, unatkozom, egyedülálló vagyok, nem szeretem a munkámat), ezen a depresszión tud segiteni antidepresszáns? Korábban elvoltam, és csinosnak is tartom magam.

Figyelt kérdés
Már 6 hete szedem,már jobb kicsit,de még szomorú vagyok nagyon.Fél éve még nem voltam az.Ezt a depit gyógyithatja antidepresszáns?Lehetek újra jókedvü?Legyetek szivesek válaszoljatok,el vagyok keseredve és félek,hogy igy marad minden,szomorúan!
2011. dec. 4. 16:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az antidepresszáns a "depresszió" kezelésére szolgál, nem pedig szomorú emberekből csinál vidámakat. A szomorúság és a depresszió nem ugyanaz. Ha unatkozol vagy magányos vagy, az antidepresszáns tabletta nem fog számodra társakat vagy érdekes elfoglaltságokat találni. Viszont segíthet abban, hogy meg tudd oldani ezeket a problémákat. (pl. mondjuk egy súlyos depressziós, aki ki se bír kelni az ágyból, nyilván nem tudja megváltoztatni az életét.)
2011. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 David82 ***** válasza:

Ne szedjél gyógyszert, mert az majdnem olyan, mint a kábítószer. Érdekes, hogy néha én is érzek úgy, hogy nem szeretem a munkámat, meg nem szeretem az embereket (néhány kivételtől eltekintve), mert untatnak. Unom már, hogy néhány ismerősöm mindig ugyanazt fújja, mint egy papagáj. Némelyik csak a fociról beszél egész nap, a másik a testépítésről, a harmadik a politikáról.


Hogyan legyél jókedvű? Biztos vannak terveid, céljaid. Próbáld megvalósítani valamennyit. Barátkozz olyan emberekkel, akik hasonlóak hozzád.

2013. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

10 and 12#


Látszik hogy nektek nincs sok ismeretetek a depresszióról szóval légyszi ne is írogassatok, ha nem értitek.

2014. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!