Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen kórházi kezelésre...

Milyen kórházi kezelésre számíthat egy pánikbeteg?

Figyelt kérdés
Tudom, majd az orvosom elmondja, de esetleg valakinek van ilyen tapasztalata? egyáltalán érdemes bemenni? Általában mennyi ideig kell maradni? Csinálnak mást is a gyógyszerezésen kívül?
2011. dec. 5. 21:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
GYógyszereznek és néha beszélgetnek veled. Ennyi. Mást nem csinálnak. Megfigyelnek.
2011. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

és ezt mennyi ideig 1hét, 2 hét, 1 hónap?

a beszélgetésen meg a gyógyszeren kívül semmi olyan, hogy mondjuk vmi közös beszélgetés más betegekkel vagy ilyesmi?

2011. dec. 5. 22:10
 3/19 minecraft2 ***** válasza:
9%

Helyedbe nem venném be a gyógyszert nem azért.

Lelki okokat akarsz megoldani gyógyszerrel. Hát sok sikert pajtás.

Nem értem a világot, miért nem olvasod el pl. a most hatalma cimű könyvet?

Abból megtanulhatnád hogy érd el a tartós lelki békét, ami olyan hatalmas hogy a boldogság kb. semmi hozzá képest.

2011. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem látok más megoldást és természetesen nem ezzel akarom megoldani a problémát, de amíg megoldom, addig nem szeretnék fizikailag is szenvedni. Ennyi.
2011. dec. 5. 22:16
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos aki súlyos pszichés beteg, nemigen van kedve még olvasni sem:( nemhogy élni!

Van, amikor a betegség szinte megköveteli a gyógyszeres kezelést. Kérdező! Attól függ, mi a diagnózis, attól függ a terápiád is. /pl. csoportterápia/

2011. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nekem főleg kiskoromban voltak pánikrohamaim, de pár éve stresszes időszak alatt ismét volt 1-2, viszont én nem szednék gyógyszert rá, és dokihoz sem mennék vele. de nekem nagyon ritkán voltak rohamaim, bár annál rosszabbak is. te érzed mennyire van szükséged a kórházasdira.
2011. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jaja. Bizony nem vagyunk egyformák.
2011. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"minecraft2 válasza:


Helyedbe nem venném be a gyógyszert nem azért. "

Mindig jön egy ilyen hü.lye ök.ör, aki ezt ajánlja.


Ha egyszer az orvosod a kórházat javasolta, akkor annak megvolt az oka. Pl. az, hogy a betegségednek megtalálják a testi okát. Teljes kivizsgálás. Szépen nyugodtan. Egy nap alatt egy vizsgálat.

2011. dec. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Testi oka nincs. Pontos diagnózist nem tudom, de depresszió-pánik-agorafóbia keverék lehet. Konkrétan tudom, hogy mi az oka és már folyamatban van, hogy kimásszak belőle. Teljes mértékben lelki oka van.
2011. dec. 5. 22:28
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Általában a kórházban antidepresszánsokat adnak, ill. antipánik hatású gyógyszereket és nyugtatót, és normális helyen elkezdik ezzel párhozamosan a pszichoterápiát is, azaz, ha lehetséges, feltárni a pánikbetegséged okait.


Általában csináltatnak veled egy nagy halom pszichológiai tesztet is, mert az a dokinak is segít a tájolásban.

2011. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!