Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amióta az eszemet tudom,...

Amióta az eszemet tudom, képtelen vagyok esténként elaludni. Nappal könnyen elalszom, de este nem tudok. Valami ötlet, hogy hogyan lehetne ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Általában 3-4-5 óra körül alszom el, de van hogy 7-ig is fent vagyok. Mindegy, milyen fárasztó napom volt, vagy milyen korán keltem aznap, még az sem számít ha nem aludtam egész éjjel. Próbáltam már különféle altatókat, nyugtatókat, egyik sem használt. Nap közben minden gond nélkül elalszok, de ugye nappal kell iskolába járni, dolgozni, stb... Van valami ötlet, hogy ezt mi okozhatja és mivel lehetne kezelni?
2011. dec. 17. 02:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha még mindig küzdesz ezzel, akkor járj éjszakára dolgozni. Akkor nappal aludhatsz vagyis tökéletes lenne.
2017. okt. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!