Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elképzelhető, hogy szorongás?

Elképzelhető, hogy szorongás?

Figyelt kérdés

üdv!

17éves vagyok, a problémám annyi, hogy ha kilépek az utcára, vagy kontaktusba kerülök idegen emberekkel kegyetlenül elkezdek izzadni, főként a hónom alja, és a tenyerem.


nagyon kellemetlen ez már, régebben nem volt ilyen panaszom, kb. 2 éve tart ez az állapot.


hogy lehet ezt kezelni? meditációval? nincsenek tapasztalataim, kérlek titeket segítsetek!


köszönöm


2011. dec. 19. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, ez bizonyára szorongás nálad, amit a társas kapcsolatok, a külvilágtól való "félelem" vált ki nálad. Próbáld meg magadban átgondolni az egészet és agyban döntsd el, hogy nem akarod ezt az érzést...tudom ez nem segítség, de ez jó lehet első lépésnek. Ha "súlyosabb" lenne később a gond szerintem elég ha az iskolapszichológus véleményét kikéred. Ő ebben jártas, és segíteni fog, ellát igazi, jó tanácsokkal.

Sok sikert! És fel a fejjel :)

2011. dec. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!


konkréten hogy tudnám magam mentálisan kezelni? meditáció? nem vagyok otthon ezekbe a dolgokba.

2012. jan. 1. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!