Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikolok a munkahelyen, mit...

Pánikolok a munkahelyen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Új helyen vagyok, és tiszta stresszben vagyok. De nem csak úgy "normálisan", hanem katasztrofálisan, szabályosan rettegek. Nem alszom éjjel, csak altatóval egy kicsit, nappal meg elfog a pánik sokszor. Kiver a hideg veríték, izzad a kezem, ver a szívem, nem eszem, csak fogyok, menekülnék, de nincs hova. Levegőt alig kapok, hazafelé meg szívem szerint sírnék. Otthon meg depresszió... Mit csináljak a munkahelyemen, hogy oda tudjak figyelni a pánik helyett?

2011. dec. 14. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg tudod mondani,hogy mitől rettegsz?

Netán terrorizál a főnök,hogy ha nem lesz kész erre meg erre(értsd: nagyon rövid időn belül),akkor ez meg ez lesz(értsd: pl.fegyelmit ad,vagy kirúg)?

2011. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol? Hogy kerültél oda? Alkalmatlannak érzed magad feladataid ellátására? Nehezen fogadnak be a kollegák? Ezeket tudnunk kellene, hogy segíthessünk.
2011. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szóval simán felvettek interjún, úgy kerültem ide. Nagyon felborult előtte a magán és a munkahelyi életem, ezért megborultam lelkileg. Most, hogy idekerültem nagyon kicsi az önértékelésem. Egyrészt alkalmatlannak is érzem magam, vannak olyan részek, amiket félek, hogy nem értek meg és nem fogom tudni megtanulni, mert más terület, mint eddig. Ráadásul sokszor hajnali 2-ig dolgoznak, én meg elég aluszékony voltam (amíg tudtam aludni), 9 óra kell, hogy friss legyek, szóval félek, hogy nem bírom. Ráadásul teljesen kiszámíthatatlan, van úgy, hogy 6-kor végzek, van úgy, hogy éjfélkor, és nem rajtam múlik, így nem lehet az életemet szervezni.

Szóval félek, hogy nem fogok tudni teljesíteni terhelhetőségben és szakmailag.

2011. dec. 14. 21:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, és nyomás alatt kell dolgozni, adott nap felmerült problémát meg kell oldanod aznap, különben az ügyfél szétszed :( (meg a főnök se örül)
2011. dec. 14. 21:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokszor olyan feszültség van bennem, hogy úgy érzem szétrobbanok, ráng a lábam, nem bírom :(
2011. dec. 14. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy leküzdöd ezt a problémát és szembenézel vele, erőt veszel magadon, hogy "igenis képes vagyok rá", s ezzel magadnak is bizonyítasz, vagy idegroncs leszel, kikészülsz és vagy te hagyod ott a munkát és keresel egy olyant, amit szeretsz csinálni, vagy ők küldenek el. Én is voltam így, nyugtatót szedtem, de szinte nem ettem semmit, meg hánytam. De én nem voltam elég erős és inkább otthagytam. Hülye voltam, de nem akartam azt sem, hogy az egészségemre menjen.
2011. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, azok alapján azt mondom, keresned kellene egy másik munkahelyet, ahol nem zsigerelnek ki ennyire. Tudom, hogy nem könnyű, de te talán éppen a legrosszabb helyre kerültél most. Ennél csak jobbat lehetne találnod. Ne menj tönkre!
2011. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!